BUL

Laleli Taşhan Nerede, Nasıl Gidilir

Laleli Taşhan

Laleli Taşhan İstanbul'un Fatih ilçesinde Laleli semtinde bulunmaktadır. 

Anadolu yakasından gelecekler için;

  • Kadıköy'den Eminönü yönüne giden vapurlarla karşıya geçtikten sonra iskelenin karşısında bulunan Bağcılar yönüne giden Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Laleli-Üniversite durağında inerek Laleli Taşhan'a ulaşabilrsiniz.

           vapurokt1


  • Üsküdar'dan Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yaparak tramvayın Laleli-Üniversite durağında indiğinizde Laleli Taşhan'a ulaşabilirsiniz.

           vapurokt1


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Üsküdar son durakta indikten sonra Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yaparak tramvayın Laleli-Üniversite durağında indiğinizde Laleli Taşhan'a ulaşabilirsiniz.

           m5okmarmarayokt1


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inerek Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yaparak tramvayın Laleli-Üniversite durağıda indiğinizde Laleli Taşhan'a ulaşabilirsiniz.

           m4okmarmarayokt1

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Cevizlibağ durağında inerek Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yapınız. Tramvay ile Laleli-Üniversite durağında indiğinizde Laleli Taşhan'a ulaşabilirsiniz.

           metrobusokt1


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattına binerek Beyazıt-Kapalıçarşı durağında indiğinizde Laleli Taşhan'a ulaşabilirsiniz.

           t1


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız  Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Zeytinburnu durağında inerek Kabataş-Bağcılar tramvayına aktarma yapınız. Tramvay ile Laleli-Üniversite durağında indiğinizde Laleli Taşhan'a ulaşabilirsiniz.

           m1aokt1


  • Taksim'den Feniküler ile Kabataş'a inip buradan Kabataş-Bağcılar tramvayına binip Laleli-Üniversite durağında indiğinizde Laleli Taşhan'a ulaşabilirsiniz.

           fenicularokt1

Laleli Taşhan İletişim Bilgileri

Balabanağa Mahallesi, Fethibey Caddesi No:16

Fatih/İstanbul

Laleli Taşhan Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1670348442