BUL

Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

Sancaktepe Hastanesi

Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul Sancaktepe'de bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Rıhtım'dan 19EK'ye binerek Şehit Prof.Dr İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağınde indiğinizde Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            19EK


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Çakmak durağında inip 14ES numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Şehit Prof.Dr İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağınde indiğinizde Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m4ok14ES


  • Ümraniye'den 131YS yada 14ES numaralı otobüse binerek Şehit Prof.Dr İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağınde indiğinizde Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            131YS/14ES


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Yenisahra'da inerek 19EK numaralı otobüse binip Şehit Prof.Dr İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağında indiğinizde Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           metrobusok 19EK

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Uzunçayır'da inip 19EK numaralı otobüse binerek Şehit Prof.Dr İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağınde indiğinizde Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           metrobusok 19EK


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter'de inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs'ten Uzunçayır'da inip 19EK numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Şehit Prof.Dr İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağınde indiğinizde Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           m1aokmetrobusok 19EK


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs'ten binerek Uzunçayır'da inip 19EK numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Şehit Prof.Dr İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağınde indiğinizde Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           t1okmetrobusok 19EK


  • Taksim'den geliyorsanız 129T numaralı otobüse binip Yenisahra'da  inerek 19EK'ye  aktarma yapınız. Bu otobüsle Şehit Prof.Dr İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağında indiğinizde Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            129Tok19EK

Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Park İçi Yolu Sancaktepe/İstanbul

0 216 606 33 00

Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Sencer Beydağı 01/09/2021
Çok güzel hastane yapmışlar ama allah gene de kimseyi düşürmesin

isim belirtilmedi 14/07/2021
Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri olarak lütfen noyı değiştirebilirmisiniz...Asıl numara:0216 606 33 00
Orayanasılgiderim.com
Bilgi için teşekkürler, düzeltildi.
1685570191