BUL

İstanbul'da buz pateni pistleri

İstanbul'un en büyük buz pistlerinde 12 ay boyunca kesintisiz buz pateni keyfi yapabilirsiniz. 7'den 70'e her yaş grubunun eğleneceği pistler buz pateni tutkunlarını bekliyor. İstanbul'da bulunan buz pateni pistleri yazımızda sizin için en ideal olanı seçip bu heyecanı yaşayabilirsiniz.

1-Atlantis Buz Pisti

World Atlantis Alışveriş Merkezi için bulunan Atlantis Buz Pisti muadillerine göre biraz daha ufak bir piste sahip olsa da tecrübeli eğitmenleri ile ziyaretçilerine keyif alacağı bir buz pateni deneyimi sunmaktadır. Pist haftanın her günü saat 22:00'ye kadar hizmet vermektedir. Yarım saat 40 TL, 1 saat 80 TL ücreti olan pistin toplu seans alımlarında ekstra indirimi olmaktadır.

atlantis buz pisti

2-UNIQ İstanbul Winter Tales

Son dönemlerin en yeni buz pistlerinden olan UNIQ İstanbul Vega Ice Pisti 1000 metrekarelik geniş bir alanda buz pateni keyfini misafirlerine sunuyor. Sentetik yapıya sahip olmayan, tamamen gerçek bir buz pisti ile buluşabileceğiniz Vega Ice Pisti, profesyonel antrenör ve profesyonel buz pateni ekibi ile sizleri bekliyor. Üstelik uygun fiyatlara kış sporu yapabileceğiniz pist 40 dakikalık paten keyfini size 20 TL olarak sunuyor. Aynı zamanda ailece buz pateni keyfi yapabileceğiniz pistin ücreti yeni başlayanlar için 40 dakika 60 TL, orta ve ileri seviyeler için 40 dakika 90 TL olarak belirlenmiştir. Uniq İstanbul yol tarifi için tıklayın.

Uniq İstanbul Winter Tales

3-Buzluk Buz Pisti

Optimum Outlet Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan Buzluk buz pisti hokey turnuvaları ve figür kurslarını konuklarına sunmaktadır. Toplam 500 metrekarelik bir alana kurulmuş buz içerisinde bir de Vitamin Cafe bulunuyor. Pist her gün saat 22:00'ye kadar keyifli vakit geçirmeniz için hizmet veriyor. Pistin seans ücreti 50 TL. Buzluk Buz Pisti yol tarifi için tıklayın.

Optimum Buz Pisti

4-Silivrikapı Buz Pisti

İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait,biri olimpik olmak üzere iki ayrı piste sahip olan Silivrikapı Buz Pisti yaklaşık 8 bin 950 metrekarelik alana inşa edilmiştir. Olimpik buz pisti tam 900 seyirci kapasitesine sahip olan buz pisti, buz sporu öğrenmek isteyenlere ve buz tutkunlarına hizmet vermektedir. İstanbul'un ve Türkiye'nin en modern en büyük buz pistlerindendir. Buz pateni yapabilmek için üyelik gereklidir. Silivrikapı Buz Pisti yol tarifi için tıklayın.

Silivrikapı Buz Pisti

5-Flash Ice Buz Pisti

Hem yetişkinler, hem çocuklar için keyifli buz aktiviteleri sunan Flash Ice Buz Pisti Metroport Alışveriş Merkezi içinde hizmet veriyor. Çocuklara eğitim verirken aynı zamanda buz hokeyi turnuvaları düzenleyen ve figür aktivitesi sunan pist oldukça geniş bir alana sahip. 2010 yılında açılan pist uygun fiyatlarla buz pateni sevenleri bekliyor. Metroport Alışveriş Merkezi yol tarifi için tıklayın.

Flash Ice Buz Pisti

Yazıyı Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Yazı Yorumları

Erhan guler 28/01/22
Listeden Airport outlet Centeri cikartirmisiniz 5 yıl önce buz pisti kapatildi
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; geribildiriminiz üzerine listemizi güncelledik. Teşekkürler

Turgay Algan 28/01/22
Airport Avm de Buz Dünyası Kapanış yapalı 4 sene oldu insan bir reklam yaparken araştırma yapar durumu nedir diye milleti kandırmanın manası yok halen faaliyetleri devam ediyormu diye arayanlar işte burdan baktım açık faal diye hergun biriyle tartışma yapıyoruz. Bizde diyoruz baktığınız site yalan haber yapıyor sa bizim suçumuz nedir diye
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; geribildiriminiz üzerine listemizi güncelledik. Teşekkürler