BUL

İstanbul'da deniz manzaralı her cebe uygun sosyal tesisler

İstanbul'u eşsiz manzara eşliğinde keşfetmeye ne dersiniz? Nefes kesici manzarasıyla ve makul fiyatlarıyla özellikle hafta sonları İstanbulluların akın ettiği sosyal tesisleri sizin için listeledik.

1-Florya Sosyal Tesisleri

Atatürk Havalimanı'nın yanında olması sebebiyle havalimanına inen uçakların süzülüşünü eşsiz deniz manzarasıyla izleyebileceğiniz bir tesis. Şık restaurantta uygun fiyatlarıyla yemek yiyebileceğiniz tesiste, çay ve kahve eşliğinde manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Prestijli davetlerin verildiği salonu bulunan tesis, su sesinin huzur verdiği havuzlu kır bahçesine sahiptir. Gezi parkurunda yürüyüş yapabilecğiniz tesisin yanında mini bir lunapark bulunuyor. Tek dezavantajı hafta sonları oldukça kalabalık. Florya Sosyal Tesisleri yol tarifi için tıklayın.

Florya Sosyal Tesisleri

2-Çamlıca Sosyal Tesisleri

İstanbul'un yedi tepesinden birisi olan Çamlıca tepesinde bulunan Çamlıca Sosyal Tesisleri 360 derecelik bir açıyla İstanbul'u izlerken hesaplı fiyatlarıyla çayınız kahvenizi yudumlayabileceğiniz bir tesis. Ayrıca restaurant bölümünde konuklarına Klasik Türk Müziği eşliğinde yemek sunumları yapan tesiste ağaçların içinde yürüyüş yapabileceğiniz bir gezi parkuru da bulunuyor. Çamlıca Sosyal Tesisleri yol tarifi için tıklayın.

Çamlıca Sosyal Tesisleri

3-Hidiv Kasrı

Beykoz Çubuklu'da bulunan Hidiv Kasrı, 1907 senesinde inşaa edilmiştir. Mısır'ın son hidivi olan Abbas Hilmi Paşa tarafıntan yaptırılan Hidiv Kasrı'nda koru içinde yürüyüş yaparken yemek yiyip, çay kahve molası verebileceğiniz bu mekan da çok uygun fiyatlarla boğaz manzarasının keyfini çıkartmanız için ideal. Hidiv Kasrı yol tarifi için tıklayın.

Hidiv Kasrı

4-Beykoz Sahil Sosyal Tesisleri

1999 senesinde açılan bu tesis, Boğaz sularının Karadeniz'le birleştiği yerde tam denize sıfır konumda yer alıyor. Lezzetleri yemeklerini uygun fiyata sunmasıyla öne çıkan tesiste yemeğinizi yedikten sonra, çay kahve eşliğinde günün yorgunluğunu atarken martıları besleyebilirsiniz. Beykoz Sahil Sosyal Tesisleri yol tarifi için tıklayın.

Beykoz Sahil Sosyal Tesisleri

5-Fethipaşa Sosyal Tesisleri

Üsküdar'da çam ağaçlarının boylu boyunca uzandığı Fethipaşa Korusu'nda bulunan Fethipaşa Sosyal Tesisleri,  yemyeşil doğası, kuş cıvıltılar içinde korudaki ağaçlarından arasından görünen boğaz manzarasında sizi güzel bir kahvaltıya çağırıyor. Uygun fiyatları ve huzurlu ortamından dolayı yoğun ilgi görüyor. Fethipaşa Sosyal Tesisleri yol tarifi için tıklayın.

Fethipaşa Sosyal Tesisleri

Yazıyı Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500