BUL

İstanbul'daki En İyi Kanatçılar

Beyaz et çeşitleri arasında sizin de favoriniz kanat ise ve farklı soslarla harmanlanmasına bayılıyorsanız İstanbul'da kanat işini hakkıyla yapanların listesini sizler için çıkardık.

1-Kanatçı Haydar

İstanbul Bahçelievler mevkiinde bulunan Kanatçı Haydar, tadı damağınızda kalacak lezzetler sunuyor misafirlerine. Ailenizle ya da arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz mekanın adı ise bir şehir efsanesinin doğuşu, kanadın mucidi Kanatçı Haydar’dan geliyor. 1954 Tunceli doğumlu Haydar Asan’ın mekanın İstanbul dışında Girne (Kıbrıs) şubesi de bulunuyor. 1 porsiyon kanat 25 TL. Kanatçı Haydar yol tarifi için tıklayın.

Kanatçı Haydar

2-Köz Kanat

1999’dan beri hizmet veren ve İstanbul’un en iyi kanat restoranlarından biri olan Köz Kanat, İstanbul Kartal mevkiinde yer alıyor. Ataşehir'de de bir şubesi bulunan Köz Kanat’ın bir de fıstıklı kadayıfı inanılmaz nam salmış durumda. Soslu kanat konusunda ustalaşmış bir yer olan Köz Kanat’ta tam ağzınıza layık bir ziyafet çekebilirsiniz. 1 porsiyon kanat 24 TL.

Köz Kanat

3-Kanatçı Ağa

İstanbul’un Beylikdüzü ve Florya ilçelerinde şubesi olan ve ayrıyeten de Ağa Kafe adlı mekanın da sahibi olan Kanatçı Ağa, 18 yıldan fazla bir süredir leziz mi leziz kanatları ile herkesin müptelası olduğu bir yer. Lezzet, sunum ve samimi atmosferi ile harika bir deneyim yaşamaya hazır olun. 1 porsiyon kanat 25 TL

Kanatçı Ağa

4-Bibuçuk

İstanbul Kadıköy’de yer alan ve 2001 senesinde kurulan Bibuçuk adlı mekanın adı ise “birle doyamayanlar, biraz daha fazla yemek isteyenler”den geliyor. Tavuk ve etleri tamamen organik ve doğal yöntemlerle elde eden ve farklı sunumları ile göz dolduran Bibuçuk’un lezzetli kanatlarını denemek için Suadiye ya da Caddebostan’daki şubelerinden birine de gidebilirsiniz. Bibuçuk kanat 29.50 TL.

bibuçuk

 

Yazıyı Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Yazı Yorumları

mustak11 07/01/19
SELECT * FROM MyTable WHERE name = '' OR 1=1

Yunus İzgören 09/01/19
Kanatçı haydar efso