BUL

İstanbul'daki Lunaparklar ve Tema Parklar

İstanbul'da bulunan çocuğunuzla veya kendiniz ziyaret edebileceğiniz. Sizi çocukluğuna döndürürken adrenalinizi yükseltecek lunapark ve tema parkları listeledik.

1-Bakırköy Lunapark

Bakırköy Lunapark, İstanbul'un en çok ziyaretçi alan lunaparklarındandır. Çarpışan arabalardan gondola, dönme dolaptan balerine ve trene, daha pek çok eğlenceli oyuncakları burada bulabilirsiniz. Bakırköy lunapark jeton fiyatı: 5 TL'dir.

Bakırköy Lunapark

2-Feshane Lunapark

Haliç manzaralı Feshane Lunapark'ta hem tarihi hem eğlenceyi bir arada yaşayabilirsiniz. Gondoldan çarpışan arabalara, asansör kulesinden uçan gemilere kadar bir eğlence ünitesi sizleri adrenealin seviyenizi üst seviyelere çıkarmak için bekliyor. Feshane Lunapark jeton ücreti ise 4 TL. Feshane Lunapark yol tarifi için tıklayın.

Feshane Lunapark

3-Viaport AVM Lunapark

Alışveriş ve eğlenceyi bir arada tutmayı başaran yeni konsepti ile Viaport, 7'den 70'e herkese lunapark heyecanı sunuyor. Büyük oyun alanına sahip olan merkez, onlarca oyuncağa sahip. Viaport AVM Lunapark jeton fiyatı: Oyuncak çeşidine göre 5 TL ile 15 TL arasında değişmektedir. Viaport AVM Lunapark yol tarifi için tıklayın.

Viaport AVM Lunapark

4-Vialand

İçinizdeki enerjiyi zaptedemiyor musunuz? Nefes kesen, maceraperest, 360, viking, zindan ve daha pek çok eğlence dolu oyuncak  Vialand Tema Park'ta sizleri bekliyor. Vialand Tema Park ücretlendirmesi kişi başı giriş fiyatından oluşuyor. 14-59 yaş arası tam bilet 99 TL, 3-14 yaş arası çocuk bilet 89 TL, 60 yaş ve üzeri 89 TL, engelli (%40 ve üzeri) 89 TL, engelli refakatçi 89 TL, 0-3 yaş bebek ücretsiz, 3-6 kişilik aile paketi kişi başı 89 TL, 5-9 kişilik öğrenci grubu kişi başı 89 TL'dir. Vialand yol tarifi için tıklayın.

Vialand

5-Adapark Lunapark

Bowling salonu, restaurant, piknik alanı, doğal gezi alanı ve lunapark alanına sahip olan Park Ada, ziyaretçilerine tam bir görsel şölen sunuyor. Ada Park jeton fiyatı: 4 TL'dir.

Adapark Lunapark

6-Viasea

Dünyanın çok fonksiyona sahip ilk marina ve yaşam merkezi olma özelliğine sahip olan ve deniz üzerinde bulunan Viasea, en heyecan verici roller coasterları arasında fenomen Red Fire dışında 28 ayrı eğlence oyununa sahiptir. Viaseaa Tema Park ücretleri: 0-3 yaş arası ücretsiz, 4-14 yaş arası çocuk bilet 49 TL, tam bilet 55 TL, çift kişilik bilet 89 TL, 3 kişilik bilet fiyatı 135 TL, 4 kişilik bilet fiyatı 179 TL, 5 kişilik bilet fiyatı ise 219 TL'dir. Viasea yol tarifi için tıklayın.

Viasea

7-Bostancı Lunapark

30 yıldır kesintisiz hizmet veren Bostancı Lunapark İstanbul'un en eski lunaparkı. Ama sadece adı eski, kendini sürekli yenileyerek yeni oyuncaklarla müşterilerini çeken bir lunapark. Bostancı Lunapark jeton fiyatı 8 TL'dir. Bostancı Lunapark yol tarifi için tıklayın.

Bostancı Lunapark

Yazıyı Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Yazı Yorumları

Niyazi 28/04/19
Emeğinize sağlık teşekkürler. Via port 5tl 15tl arası bikac örnek olsa daha iyi olur