BUL

Airport Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir

airport avm

Airport Alışveriş Merkezi İstanbul Bakırköy ilçesi Ataköy semtinde E-5 kenarında bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den Metrobüs'e binerek Yenibosna durağında indiğinizde Airport Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

             metrobus


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade durağında inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs'ten Yenibosna durağında indiğinizde Airport Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            m5okmetrobus


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade istasyonunda inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Yenibosna durağında indiğinizde Airport Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz. 

            m5okmetrobus


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ünalan istasyonunda inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Yenibosna durağında indiğinizde Airport Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

             m4okmetrobus

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüs ile Yenibosna durağında indiğinizde Airport Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobus


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda inip Avcılar yönüne giden Metrobüs ile Yenibosna durağında indiğinizde Airport Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           t1okmetrobus


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Aksaray-Havalimanı metrosuyla Yenibosna-Dünya Ticaret Merkezi durağında indiğinizde Airport Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            m1a


  • Taksim'den direkt olarak 73 ya da 76D'ye binip Kuleli durağında indiğinizde Airport Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            73/73D

Airport Alışveriş Merkezi İletişim Bilgileri

Kuleli Mevkii, Ataköy 7-8-9-10 Bakırköy/İstanbul

0 212 465 85 75

Airport Alışveriş Merkezi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Semih Sırrıkaya 14/07/2021
airport avm'ye 4. leventten nasıl gidiliyor?
Orayanasılgiderim.com
4.Levent'ten metroyla Gayrettepe'de inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüsle Yenibosna durağında indiğinizde Airport AVM'ye ulaşabilirsiniz.

Umut Yaşar 14/07/2021
Ümraniye'den otobüsle alışveriş merkezine gittik. Başta çok uzun sürecek sanmıştım ama daha sonra metrobüse geçince, yol kısa sürdü. Yine de mesafe az olmadığı için mutlaka yanınıza yiyecek içecek birşeyler alın derim.

Ali Sönmez 14/07/2021
Bu avmye kim gider abi diyordum ama bir işimiz düştü geldik fena değilmiş seçenek çok ulaşımı da rahat yani arabaya gerek yok

Mustafa Ersoz 01/07/2021
Ucagimi beklerken guzel bir alternatif olacak yol uzerindeymis.Tesekkurler
1664532291