Giriş Yap

veya
Kayıt Ol
BUL

Zorlu Center Alışveriş Mekezi Nerede, Nasıl Gidilir

Zorlu Center Alışveriş Merkezi

Zorlu Center İstanbul Beşiktaş'ta Zincirlikuyu'da bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den Metrobüse binerek Zincirlikuyu durağında indiğinizde Zorlu Center Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobus


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade'de inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüsle Zincirlikuyu durağında indiğinizde Zorlu Center Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           m5okmetrobus


  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Köprülü Kavşak durağında indiğinizde Zorlu Center Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            522


  • Kartal, Pendik, Maltepe, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Ünalan istasyonunda inip Metrobüs aktarma yapmalısınız. Metrobüsle Zincirlikuyu durağında indiğinizde Zorlu Center Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            m4okmetrobus

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs durağından Metrobüse binerek Zincirlikuyu durağında indiğinizde Zorlu Center Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobus


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu durağında indiğinizde Zorlu Center Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusokmetrobus


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter'de inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüsle Zincirlikuyu durağında indiğinizde Zorlu Center Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           m1aokmetrobus


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Gayrettepe istasyonunda indiğinizde Zorlu Center Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            m2

Zorlu Center Alışveriş Mekezi İletişim Bilgileri

Levazım Mahallesi Kuru Sokak No:2 Beşiktaş/İstanbul

0 212 444 94 96

Zorlu Center Alışveriş Mekezi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Gülümser Aydoğan 01/09/2021
Zorlu Center'da Eataly var. İtalyan ürünleri ve aklınıza gelebilecek envai çeşit makarna burada bulunuyor. Biz gurme bir aile olduğumuz için alışverişlerimizi genellikle buradan yapıyoruz. Bir tanıdığımız Kadıköy'den gelecekti. Yolu da bilmediği için araştırıp ona tarif atmak için internette geziniyordum. Zaten metrobüsle çok yakınmış. Anadolu yakasını bilmediğimiz için bize çok büyük kolaylık kazandırdığınızı söyleyebiliriz.

Salim Subasmaz 17/07/2021
bir iki defa gittim çok hoşuma gitti. köprüye yakın olduğundan ulaşımı da zor deyil. Beşiktaşdan neyle gidilir buraya biliyomusunuz?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar Beşiktaş Meydan'dan Barbaros Bulvarı'ndan yukarı doğru çıkan herhangi bir otobüse binerek Zorlu Center'te ulaşabilirsiniz.

Murat Köprücü 14/07/2021
Ortamıyla mağazalarıyla olsun artık her hafta gitmezsem eksikliğini duyduğum bir avm. Maltepe'den metroyla kısa sürede geldim. Detaylı tarif için teşekkür.

Hakkı Yenmez 14/07/2021
Metrobüsün dibinde olması nedeniyle çok sık gittiğim bir avm. Anadolu yakasında yaşıyorum ama ulaşımı zor değil iyi anlatmışsınız beyendim.

emre uyanık 28/02/2019
ortaköy dereboyu caddesinden geçen ringleriniz varmış sanırım ama saatlerini bilmiyorum nasıl öğrenebilirim ?
1721755609