BUL

Akbatı Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir

Akbatı ALışveriş Merkezi

Akbatı Alışveriş Merkezi İstanbul Esenyurt'ta bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den Metrobüs hattına binerek Mecidiyeköy'de ininiz. Buradan mezarlığın oradaki otobüs durağından E-58 numaralı otobüse binerek Esenkent durağında indiğinizde Akbatı Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           metrobüs okE-58


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade durağında inerek  Metrobüs hattına aktarma yapınız. Metrobüs ile Mecidiyeköy'de ininiz. Buradan mezarlığın oradaki otobüs durağından E-58 numaralı otobüse binerek Esenkent durağında indiğinizde Akbatı Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           metrom5okmetrobüs okE-58


  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Mecidiyeköy Metrobüs durağında ininiz. Buradan mezarlığın oradaki otobüs durağından E-58 numaralı otobüse binerek Esenkent durağında iindiğinizde Akbatı Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           522 okE-58


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T ile Halıcıoğlu-6 durağında inerek E-58 numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Esenkent durağında indiğinizde Akbatı Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz. 

           500T okE-58

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi metrobüs istasyonundan Metrobüs ile İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü durağında inerek 142A veya 76D numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Esenkent durağında indiğinizde Akbatı Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           metrobüs ok142A / 76D


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Topkapı-Ulubatlı istasyonunda inerek 76E numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Esenkent durağında indiğinizde Akbatı Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           metrom1aok76E


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda inerek E-5 Avcılar yönündeki Kocatepe otobüs durağından 76D'ye bininiz. Bu otobüsle Esenkent durağında indiğinizde Akbatı Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           t1 ok76D


  • Taksim'den 76E'ye binip Esenkent durağında indiğinizde Akbatı Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

          76E

Akbatı Alışveriş Merkezi İletişim Bilgileri

Sanayi Mahallesi 1655.Sokak Esenyurt/İstanbul

0 212 397 70 70

Akbatı Alışveriş Merkezi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Muhammed 05/07/2022
Arnavutköy den akbati avmye nasıl giderim
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Arnavutköy'den 36AY numaralı otobüse binerek Kuleli durağında inerek 76D numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Esenkent durağında indiğinizde Akbatı Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

Kerem 05/09/2021
Alibeyköyden akbatı avmye en kisa nasil gidebilirim
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Alibeyköy'den Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna binerek Mecidiyeköy'de ininiz. Buradan E-58 numaralı otobüse binerek Esenkent durağında indiğinizde Akbatı Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

Ali Akkesen 01/09/2021
Kardeş akbatıya sanayi mahallesinden gelmek için hangi otobüse binmek lazım
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Sanayii Mahallesi'nden metroya binerek Mecidiyeköy-Şişli'de ininiz. Buradaki otobüs duraklarından E-58 numaralı otobüse binerek Esenkent durağında indiğinizde Akbatı Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

Ozan Altıntaş 01/09/2021
Her yer alışveriş merkezi oldu. Ancak isim yapmış birkaç tane alışveriş merkezi varmış. Onlardan birisi de Akbatı dediler. Merak ettik bu haftasonu gideceğiz. Ümraniye'den kolay gibi görünüyor, teşekkürler.

Yasin 01/09/2021
Merhaba ben Çorlu'dan Akbatı Alışverş Merkezine gitmeyi düşünüyorum. En kolay nasıl gidebilirim. Otobüsle otogara mı gitsem acaba önce?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Şehirlerarası otobüsten Esenler Otogarı'nda indikten sonra Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Topkapı-Ulubatlı istasyonunda inerek 76E numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Esenkent durağında indiğinizde Akbatı Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

Elif Akarsu 14/07/2021
Gerçekten çok büyük ve güzel bir AVM. Toplu taşımayla bu kadar kolay gelinebileceğini bilmiyordum. Metrobüsten sonra otobüsle ulaştık. Diğer araçları da deneyeceğim. Teşekkürler.

Adnan Türkyılmaz 14/07/2021
Akbatıya gelmek için silivriden nasıl bir güzergah izlemek gerekir.
Orayanasılgiderim.com
Silivri'den 303 numaralı otobüse binip Avcılar'da ininiz. Buradan 142A ya da 76D numaralı otobüse binerek Esenkent durağında indiğinizde Akbatı AVM'ye ulaşabilirisniz

Selcan Deniz 14/07/2021
Çok ters bi yerde ama tarif kolaylaştırmış. Toplu taşıma kullanacaklara rahatlıkla tavsiye edebilirim tarifi 100'de 100 doğru

Tuğçe 06/07/2021
Avcılar Türksandan nasıl gidebilirim en kolay yolla
Orayanasılgiderim.com
Avcılar, Türksan 'dan metrobüs istasyonundan Metrobüs ile İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü durağında inerek 142A veya 76D numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Esenkent durağında indiğinizde Akbatı Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

Kübra 21/11/2020
Kıraç meydandan akbatiya nasıl gidebilirim
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Kıraç Meydan'dan HT29 numaralı otobüse binerek Kıraç Köprü durağında ininiz. Buradan Esenyurt Devlet Hastanesi'nin önüne kadar yürüyünüz. Buradan 142A numaralı otobüse binerek Esenkent durağında indiğinizde Akbatı Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
1696338400