BUL

Bayrampaşa Spor Kompleksi Nerede, Nasıl Gidilir

bayrampaşa spor kompleski

Bayrampaşa Spor Kompleksi İstanbul'un Bayrampaşa ilçesinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den Metrobüse binerek Merter'de ininiz. Merter'den  Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Sağmalcılar istasyonunda indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Bayrampaşa Spor Kompleksi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan Marmaray ile Yenikapı'ya geliniz. Yenikapı'dan  Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Sağmalcılar istasyonunda indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Bayrampaşa Spor Kompleksi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Üsküdar istasyonunda inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı'da ininiz. Yenikapı'dan Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Sağmalcılar istasyonunda indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Bayrampaşa Spor Kompleksi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Ayrılıkçeşmesi'nde inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı'da ininiz. Yenikapı'dan Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Sağmalcılar istasyonunda indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Bayrampaşa Spor Kompleksi'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonunundan Metrobüsle Merter'e geliniz. Merter'den Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Sağmalcılar istasyonunda indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Bayrampaşa Spor Kompleksi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inerek Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Sağmalcılar istasyonunda indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Bayrampaşa Spor Kompleksi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den 32T'ye binerek Spor Kompleksi durağında indiğinizde Bayrampaşa Spor Kompleksi'ne ulaşabilirsiniz.

Bayrampaşa Spor Kompleksi İletişim Bilgileri

Muratpaşa Mahallesi Tuna Caddesi No:2 Bayrampaşa/İstanbul

0 212 565 93 29

Bayrampaşa Spor Kompleksi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1713255260