BUL

Cevahir Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir

Cevahir Alışveriş Merkezi

Cevahir Alışveriş Merkezi İstanbul Şişli Mecidiyeköy'de bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den Metrobüse binerek Mecidiyeköy durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Cevahir Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusokyuruyus25 dakika


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade'de inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüsle Mecidiyeköy durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Cevahir Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            m5okmetrobusokyuruyus30 dakika


  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Mecidiyeköy'de indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Cevahir Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            522okyuruyus30 dakika


  • Kartal, Pendik, Maltepe taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ünalan istasyonunda inip Metrobüs aktarma yapmalısınız. Metrobüsle Mecidiyeköy durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Cevahir Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            m5okmetrobusokyuruyus1 saat


  • Tuzla, Gebze taraflarından geliyorsanız Marmaray'a binerek Yenikapı'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Mecidiyeköy-Şişli durağında indiğinizde Cevahir Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           marmarayokm21 saat 15 dk.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, EsenyurtAvcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs durağından Metrobüse binerek Mecidiyeköy durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Cevahir Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           metrobusokyuruyus1 saat


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Mecidiyeköy durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Cevahir Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            t1okmetrobusokyuruyus45 dakika


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter'de inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüsle Mecidiyeköy durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Cevahir Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            m1aokmetrobusokyuruyus45 dakika


  • Taksim'den Taksim metrosuyla Mecidiyeköy-Şişli istasyonunda indiğinizde Cevahir Alışveriş Merkezi'neulaşabilirsiniz.

           m215 dakika

Cevahir Alışveriş Merkezi İletişim Bilgileri

Büyükdere Caddesi No:22 Şişli/İstanbul

0 212 368 69 00

Cevahir Alışveriş Merkezi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Canan Şaşkın 01/09/2021
Çok sevdiğim bir yazarın imza günü gelecek haftalarda Cevahir Alışveriş Merkezi'nde olacakmış. Bu fırsatı asla kaçıramam. Daha önce hiç gitmedim oraya ancak sayenizde en pratik yolu buldum. Bu hafta sonu arkadaşlarla gidip, gezeceğiz. Hem benim de ayağım alışmış olur :)

Ferhat Kulaksız 14/07/2021
Cevahir'e metrobüsle gelinir aga ama taksimin oralardaysanız metroya binin trafik adamı fıtık eder :))
1664531868