BUL

Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı Nerede, Nasıl Gidilir

Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı

Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı İstanbul Kadıköy'de bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Üsküdar'dan 2 Numaralı otobüse binerek Belediye durağında indiğinizde Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'na ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den 14B ya da 14ES numaralı otobüslerden birine binerek Belediye durağında indiğinizde Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'na ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Ünalan'da inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Söğütlüçeşme'de indiğinizde Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'na ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan 34AS ile son durak Söğütlüçeşme'de indiğinizde Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'na ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inip Metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile son durak Söğütlüçeşme'de indiğinizde Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'na ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Metrobüse aktarma yapınız 34AS ile son durak Söğütlüçeşme'de indiğinizde Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'na ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den Atatürk Kültür Merkezi'nin yanından kalkan sarı Taksim-Bostancı minibüslerine binerek Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'na ulaşabilirsiniz.

Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı İletişim Bilgileri

Kızıltoprak Mahallesi Bağdat Caddesi Kadıköy/İstanbul

0 216 542 17 59

Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Feridun Düzgün 01/09/2021
Bir arkadaşım Kızıltoprak'ta bir şarküteri açtı. Açılışına katılamadım ancak yarın gideceğim. FenerbahçeŞükrü Saraçoğlu'na gel seni alayım dedi. Tabii ben yolu bilmiyorum ama buradan kavradım hemen. Büyükçekmece'den ulaşım kolaymış, teşekkürler.
1685576760