BUL

Filizler Köftecisi Üsküdar Nerede, Nasıl Gidilir

Filizler Köftecisi Üsküdar Şubesi İstanbul'un Üsküdar ilçesinde olup Kız Kulesi'nin tam karşısında bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • En hızlı yol tüm ilçelerden E-5 karayoluna çıkarak Gebze-Harem minibüsüne binerek Filizler Köftecisi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kadıköy Rıhtımdan kalkan 12 numaralı otobüs ile Kız Kulesi durağında inerek Filizler Köftecisi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız E-5 istikametinde devam eden Gebze-Harem minibüsleriyle Kız Kulesine ulaşabilirsiniz.Alternatif olarak E-5 istikametinde ilerleyen 16A, 16F, 16U otobüs hatlarından herhangi birine binip Kız Kulesi durağında inerek Filizler Köftecisi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye, Çekmeköy taraflarından geliyorsanız Tepe Üstü, Ümraniye istikametinde ilerleyen 139A numaralı otobüs ile Kız Kulesi durağında inerek Filizler Köftecisi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Sancaktepe,  Samandıra taraflarından 320A,  Ataşehir tarafından ise 320A ya da 16M'ye binerek Kız Kules durağında inerek Filizler Köftecisi'ne ulaşabilirsiniz. 

Avrupa yakasıdan gelenler için

  • Büyükçekmece, AvcılarKüçükçekmeceEsenyurt, Güngören, Bağcılar, Esenler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan Söğütlüçeşme yönüne giden metrobüse bindikten sonra Uzunçayır'da inip Akasya Acıbadem AVM 'nin olduğu taraftan çıktıktan sonra 320A, 16M, 16A, 16U, 16F numaralı otobüs hatlarından herhangi birine binerek Kız Kulesi durağında indiğinizde Filizler Köftecisi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bakırköy, Zeytinburnu, taraflarından geliyorsanız Marmaray ile Üsküdar'a gelip yürüme mesafesiyle Filizler Köftecisi'ne ulaşabilrsiniz.
  • Eminönü, Karaköy, Sirkeci taraflarından ise Sirkeci-Harem arabalı vapurunu kullanarak Filizler Köftecisi'ne ulaşabilirsiniz.

Filizler Köftecisi Üsküdar İletişim Bilgileri

Üsküdar Harem Sahil Yolu No:61 Üsküdar/İstanbul

0 216 342 00 00

Filizler Köftecisi Üsküdar Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Gülnaz Birçin 14/07/2021
Mükemmel manzara mükemmel lezzet. Mekanı bulması da site sayesinde çok kolay

Senay Maraz 14/07/2021
Daha önce Tuzla'da bulunan mekanına gitmiştim. Nişanlım geçtiğimiz haftasonu beni buraya götürdü. Trafikte kalmayı sevmediğimi bildiği için, sizin yol tarifinizden faydalandı. Gerçekten kolayca gidip, bu güzel lezzeti bir de Üsküdar'da yemiş oldum. Teşekkürler.
1670346799