BUL

İstanbul Akvaryum Nerede, Nasıl Gidilir

İstanbul Akvaryum

İstanbul Akvaryum İstanbul Florya'da bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Florya Akvaryum durağında indiğinizde İstanbul Akvaryum'a ulaşabilirsiniz.

           m5okmarmaray


  • Üsküdar'dan Marmaray ile Yeşilköy durağında indiğinizde İstanbul Akvaryum'a ulaşabilirsiniz.

           marmaray


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Üsküdar son durakta inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Florya Akvaryum durağında indiğinizde İstanbul Akvaryum'a ulaşabilirsiniz.

           m5okmarmaray


  • Kartal, Maltepe, Pendik taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Ayrılıkçeşme istasyonunda inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Florya Akvaryum durağında indiğinizde İstanbul Akvaryum'a ulaşabilirsiniz.

            m4okmarmaray


  • Gebze, Tuzla taraflarından geliyorsanız Marmaray'a binerek Florya Akvaryum durağında indiğinizde İstanbul Akvaryum'a ulaşabilirsiniz.

            marmaray

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, EsenyurtAvcılar taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüse binerek Küçükçekmece'de inip 3 dakikalık bir yürüyüş ile Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Florya Akvaryum durağında indiğinizde İstanbul Akvaryum'a ulaşabilirsiniz.

            metrobusokwalkingokmarmaray


  • Bağcılar, Güngören taraflarında geliyorsanız Bağcılar-Bakırköy minibüsüne binerek Bakırköy'de inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Florya Akvaryum durağında indiğinizde İstanbul Akvaryum'a ulaşabilirsiniz.

           minibusokmarmaray


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Yenikapı durağında inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Florya Akvaryum durağında indiğinizde İstanbul Akvaryum'a ulaşabilirsiniz.

           m1aokmarmaray


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Yenikapı'da inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Florya Akvaryum durağında indiğinizde İstanbul Akvaryum'a ulaşabilirsiniz.

           m2okmarmaray

İstanbul Akvaryum İletişim Bilgileri

Şenlikköy Mahallesi Yeşilköy Halkalı Caddesi No:93 Bakırköy/İstanbul

444 9 744

İstanbul Akvaryum Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Harun Aydın 14/07/2021
Arabamız 1 aydır serviste otobüslerin nerden nereye gittiğiyle hiç ilgilenmiyordum ama başa gelince mecbur biniyoruz.çocuklarla kolayca bulduk tarif sayesinde teşekkürler

Musa Denizci 14/07/2021
Çocukları bir pazar günü götürmek istiyordum ama yol gözümde büyüdüğü için sürekli erteliyordum. Bu tarifle elimizle koymuş gibi bulduk hem de çok kısa sürede gittik.

Emir Büyükerdem 14/07/2021
Akvaryumdaki balıklar insanı hayrete düşürecek cinstendi. Herkesin burayı bir hafta sonu gezip görmesini tavsiye ederim.

Sinan Halaycı 08/07/2021
Yiğenime doğum günü süprizi yapmak için burayı tercih ettim. Sultanbeyli'den çocuklarla en yakın nasıl ulaşırız?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Sultanbeyli'den 18K ile Kadıköy son durakta indikten sonra Kadıköy tarifimizi kullanarak İstanbul Akvaryum'a ulaşabilrsiniz.
1685571665