BUL

İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Kampüsü Nerede, Nasıl Gidilir

İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralistanbul kampüsü İstanbul'un Eyüp ilçesinde Haliç kıyısında Santralistanbul'un içinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Kadıköy-Eminönü vapuruyla Eminönü'ne geçtikten sonra meşhur balıkçıların oradaki otobüs duraklarından 47, 47E, 47N, 47Ç numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Bilgi Üniversitesi durağında indiğinizde Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan Üsküdar-Eminönü vapuruyla Eminönü'ne geçtikten sonra meşhur balıkçıların oradaki otobüs duraklarından 47, 47E, 47N, 47Ç numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Bilgi Üniversitesi  durağında indiğinizde Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den Üsküdar-Ümraniye metrosuna binip Altunizade durağında inerek metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Halıcıoğlu durağında inerek altgeçitten sağ tarafa döndüğünüzde karşınızdaki Halıcıoğlu-8 otobüs durağından 41ST'ye binerek Haliç Parkı durağında inip köprüden geçtiğinizde Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T'ye binerek Halıcıoğlu-6 durağında indikten sonra biraz aşağıya doğru yürüyüp Halıcıoğlu-8 otobüs durağından 41ST'ye binerek Haliç Parkı durağında inip köprüyü geçtiğinizde Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüs ile Halıcıoğlu durağında indikten sonra alt geçitten sağ taraftan devam ederek karşınızdaki otobüs durağınıdan biraz daha aşağıya doğru yürüyerek Halıcıoğlu-8 otobüs durağından 41ST numaralı otobüse binerek Haliç Parkı durağında inip köprüyü geçtiğinizde Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda inerek Metrobüs'e aktarma yapınız. Metrobüs ile Halıcıoğlu durağında indikten sonra alt geçitten sağ taraftan devam ederek karşınızdaki otobüs durağından biraz daha aşağıya doğru yürüyerek Halıcıoğlu-8 otobüs durağından 41ST numaralı otobüse binerek Haliç Parkı durağında inip köprüyü geçtiğinizde Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız M1 Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter istasyonunda inip Metrobüs'e aktarma yapınız. Metrobüs ile Halıcıoğlu durağında indikten sonra alt geçitten sağ taraftan devam ederek karşınızdaki otobüs durağından biraz daha aşağıya doğru yürüyerek Halıcıoğlu-8 otobüs durağından 41ST numaralı otobüs binerek Haliç Parkı durağında inip köprüyü geçtiğinizde Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den 36T numaralı otobüse binerek Bilgi Üniversitesi durağında indiğinizde Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Kampüsü İletişim Bilgileri

Kazım Karabekir Caddesi No:2 Eyüp/İstanbul

444 0 428

İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Kampüsü Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Zeynep Çakır 01/09/2021
Daha önce bana Kadıköyden bir tarif vermişlerdi. Kampüse gitmek için neredeyse tüm ilçeleri dolaştım diyebilirim. Geçen hafta bu sayfadan paylaştığınız ulaşım çizelgesine uydum. Kadıköy'den hem çok kolay hem de vapurla çok keyifli. Vaktinde gittim, fazla da zamanım kaldı.

Sami Eryurtlu 14/07/2021
yol tarifini yazandan allah bin kere razı olsun. 20 dakkada geldim taksimden. buraya 4 leventten nasıl gelirim peki?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; 4.Levent'ten 500T'ye binerek Halıcıoğlu-6 durağında indikten sonra biraz aşağıya doğru yürüyüp Halıcıoğlu-8 otobüs durağından 41ST'ye binerek Haliç Parkı durağında inip köprüyü geçtiğinizde Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.
1679698248