Giriş Yap

veya
Kayıt Ol
BUL

İstanbul Oyuncak Müzesi Nerede, Nasıl Gidilir

İstanbul Oyuncak Müzesi

İstanbul Oyuncak Müzesi Kadıköy Göztepe'de bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Rıhtım'dan 10B, 10S, 17, 19ES, 19F, 19M, 19S, 19Y numaralı otobüslerden birine binerek Göztepe durağında indikten sonra Garanti Bankası'nın oradan aşağıya doğru ininiz. Tren istasyonu köprüsünü geçtikten hemen sonra sola dönerek 2 dakikalık bir yürüyüş ile İstanbul Oyuncak Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.

10B/10S/17/19ES/19F/19M/19S/19Yokyuruyus


  • Üsküdar'dan Marmaray'a binerek Göztepe durağında ininiz. Buradan 2 dakikalık bir yürüyüş ile İstanbul Oyuncak Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.

           marmarayokyuruyus


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Üsküdar'da inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Göztepe durağında ininiz. Buradan 2 dakikalık bir yürüyüş ile İstanbul Oyuncak Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m5okmarmarayokyuruyus


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Marmaray'a binerek Göztepe durağında ininiz. Buradan 2 dakikalık bir yürüyüş ile İstanbul Oyuncak Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.

           marmarayokyuruyus

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan 34AS ile Söğütlüçeşme son durakta inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Göztepe durağında ininiz. Buradan 2 dakikalık bir yürüyüş ile İstanbul Oyuncak Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusokmarmarayokyuruyus


  • EsenlerBayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Yenikapı'da inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Göztepe durağında ininiz. Buradan 2 dakikalık bir yürüyüş ile İstanbul Oyuncak Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m1aokmarmarayokyuruyus


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvayına binerek Sirkeci'de inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Göztepe durağında ininiz. Buradan 2 dakikalık bir yürüyüş ile İstanbul Oyuncak Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.

            t1okmarmarayokyuruyus


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Yenikapı'da inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Göztepe durağında ininiz. Buradan 2 dakikalık bir yürüyüş ile İstanbul Oyuncak Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.

          m2okmarmarayokyuruyus

İstanbul Oyuncak Müzesi İletişim Bilgileri

Doktor Zeki Zeren Sokak No:17 Göztepe Kadıköy/İstanbul

0 216 359 45 50

İstanbul Oyuncak Müzesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Nefise Güngören 01/09/2021
Göztepe'de bulunan oyuncak müzesinin benim için farklı bir anısı var. İzmir'den yeğenlerimiz bizi ziyarete gelmişti. Onları müzeye götürmek istedik. Bizde yeni taşındığımız için hangi araçla gideceğimizi daha kolay bulmak için internetten yol tarifi baktık. Beylikdüzü'nden o kadar rahat geldikki. Nişanlımla da burada tanışma fırsatı yakaladık.

Deniz Kumcu 14/07/2021
Harika bir yer çocuğumu gezdirirken ben de çocukluğuma döndüm resmen önce tarifi okudum şimdi tekrar sayfaya girdim teşekkür etmek için kızımla hiç yorulmadan bayrampaşa'dan bulduk :)

Derya Buyuk 14/07/2021
Somestr tatili icin cok ideal bi yer yol tarifi de cok basit anlatilmis Tuzla dan getiricem bizim ufakligi.Tesekkurler
1721760629