Giriş Yap

veya
Kayıt Ol
BUL

Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir

Kozzy Alışveriş Merkezi

Kozzy Alışveriş Merkezi İstanbul Kadıköy ilçesi Kozyatağı semtinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadköy'den Rıhtım'dan 17, 17L numaralı otobüslerden birine binerek Ayşekadın durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           17/17Lokwalking


  • Üsküdar'dan 2 numaralı otobüse binerek Ayşekadın durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           2okwalking


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Tavşantepe-Kadıköy metrosuyla Kozyatağı durağında indikten sonra indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            m4okwalking


  • Ümraniye'den 14B,14ES, 8E numaralı otobüslerden birine binerek Marmara Üniversitesi Göztepe Yerleşkesi durağında indikten sonra yolun karşısına geçerek 17, 17L, 2 numaralı otobüslerden birine binerek Ayşekadın durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           14B/14ES/8Eokwalking


Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan 34AS ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü durağında indikten sonra hemen parelelindeki otobüs durağından 252 numaralı otobüse binerek Ayşekadın durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           t1ok252okwalking


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu durağında inerek metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü durağında indikten sonra hemen parelelindeki otobüs durağından 252 numaralı otobüse binerek Kazasker durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

       t1okt1ok252okwalking


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter'de inerek metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü durağında indikten sonra hemen parelelindeki otobüs durağından 252 numaralı otobüse binerek Ayşekadın durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

m1aokt1ok252okwalking


  • Taksim'den 129T numaralı otobüse binerek Kozyatağı Metro durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           129Tokwalking

Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi İletişim Bilgileri

Bayar Cd. Buket Sk. No:14 Kozyatağı, Kadıköy/İstanbul

0 850 207 57 67

Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1721758830