BUL

Lepra Deri ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

lepra hastanesi

Lepra Deri ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi İstanbul Bakırköy ilçesinde E-5 kenarında bulunmaktadır. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ile yanyanadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den Metrobüse binerek Bahçelievler durağında indiğinizde Lepra Deri ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi'ne  ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade'de inip Metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile Bahçelievler durağında indiğinizde Lepra Deri ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade durağında inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Bahçelievler durağında indiğinizde Lepra Deri ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Ünalan istasyonunda inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Bahçelievler durağında indiğinizde Lepra Deri ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüs ile Bahçelievler durağında indiğinizde Lepra Deri ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda inip Avcılar yönüne giden Metrobüs ile Bahçelievler durağında indiğinizde Lepra Deri ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Aksaray-Havalimanı metrosuyla Bahçelievler durağında indiğinizde Lepra Deri ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den direkt olarak 73 ya da 76D'ye binip Bahçelievler durağında indiğinizde Lepra Deri ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Lepra Deri ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi İletişim Bilgileri

Zuhuratbaba Mahallesi Tevfik Sağlam Caddesi No:26 Bakırköy/İstanbul

0 212 570 10 26

Lepra Deri ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Dürdane Tuna 01/09/2021
Geçen seneden beri ellerimin üzerinde sürekli kaşınan kırmızı bir nokta var. Arada kanıyor. Hiçbir hastanede çare bulamadılar. antibiyotikler kullandım, kremler sürdüm yok. En sonunda bu hastaneyi tavsiye ettiler. Taksim'den tek vesaitle gideceğiz. İnşallah dedikleri kadar faydalıdır.

Meftun Bayraktar 14/07/2021
Gayet başarılı bir site tebrik ederim.
1696343663