BUL

Madame Tussauds Balmumu Müzesi Nerede, Nasıl Gidilir

Madame Tussauds

Madame Tussauds Balmumu Müzesi İstanbul Taksim'de bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den Metrobüse binerek Zincirlikuyu'da ininiz. Buradan Hacıosman-Yenikapı metrosuna aktarma yaparak metronun Taksim durağında inerek İstiklal Caddesi'nde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Madame Tussauds Balmumu Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusokm2okwalking45 dakika


  • Üsküdar'dan Marmaray'a binerek Yenikapı'da ininiz. Yenikapı'dan Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Taksim durağında inerek İstiklal Caddesi'nde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Madame Tussauds Balmumu Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.

            marmarayokm2okwalking45 dakika


  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Köprülü Kavşak durağında inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Taksim durağında inerek İstiklal Caddesi'nde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Madame Tussauds Balmumu Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.

           522okm2okwalking1 saat


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T'ye binerek 4.Levent durağında ininiz. Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Taksim durağında inerek İstiklal Caddesi'nde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Madame Tussauds Balmumu Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.

           500Tokm2okwalking1 saat

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüse binerek Mecidiyeköy'e geliniz. Buradan Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Taksim durağında inerek İstiklal Caddesi'nde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Madame Tussauds Balmumu Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.

           metrobusokm2okwalking1 saat 15 dk.


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Yenikapı'ya geliniz. Yenikapı'dan Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Taksim durağında inerek İstiklal Caddesi'nde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Madame Tussauds Balmumu Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.

           metrobusokm2okwalking1 saat


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvayına binerek Zeytinburnu'nda inin Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Mecidiyeköy'e geliniz. Buradan Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Taksim durağında inerek İstiklal Caddesi'nde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Madame Tussauds Balmumu Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.

           t1okmetrobusokm2okwalking1 saat

Madame Tussauds Balmumu Müzesi İletişim Bilgileri

İstiklal Cad. No: 56/58 Beyoğlu / İstanbul

444 3 253

Madame Tussauds Balmumu Müzesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1713256745