BUL

Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Nerede, Nasıl Gidilir

Medipol Mega Hastane

Medipol Mega Hastaneler Kompleksi İstanbul Bağcılar'da bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Söğütlüçeşme'den Metrobüse binerek Mecidiyeköy'de inerek Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna aktarma yapınız. Metronun Göztepe Mahallesi durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Medipol Mega Hastaneler Kompleksi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobüsokm7okyuruyus


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade durağında inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs'ten inerek Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna aktarma yapınız. Metronun Göztepe Mahallesi durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Medipol Mega Hastaneler Kompleksi'ne ulaşabilirsiniz.

           m5okmetrobüsokm7okyuruyus


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade durağında inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs'ten Mecidiyeköy'de inerek Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna aktarma yapınız. Metronun Göztepe Mahallesi durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Medipol Mega Hastaneler Kompleksi'ne ulaşabilirsiniz.

            m5okmetrobüsokm7okyuruyus


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna binerek Ünalan'da inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs'ten Mecidiyeköy'de inerek Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna aktarma yapınız. Metronun Göztepe Mahallesi durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Medipol Mega Hastaneler Kompleksi'ne ulaşabilirsiniz.

            m4okmetrobüsokm7okyuruyus

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüse binerek Avcılar'da ininiz. Sol taraftan çıkarak Lise'nin önündeki otobüs durağından 76O numaralı otobüse binerek Medipol Hastanesi durağında indiğinizde Medipol Mega Hastaneler Kompleks'ine ulaşabilirsiniz.

           metrobusok76O


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Atışalanı Yanyol'dan 78 ya da 146T numaralı otobüslerden birine binerek Basın Tesisleri durağında indiğinizde Medipol Mega Hastaneler Kompleks'ine ulaşabilirsiniz.

            78/146T


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Çiftlik minibüslerine binerek Fatih Mahallesi'nde indiğinizde  Medipol Mega Hastaneler Kompleks'ine ulaşabilirsiniz.

            minibus


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Mecidiyeköy-Şişli durağında inerek Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna aktarma yapınız. Metronun Göztepe Mahallesi durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Medipol Mega Hastaneler Kompleksi'ne ulaşabilirsiniz.

           m2okm7okyuruyus

Medipol Mega Hastaneler Kompleksi İletişim Bilgileri

TEM Avrupa Otoyolu Göztepe Çıkışı No: 1 Bağcılar İstanbul

0 212 460 77 77

Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Suna Özütez 22/02/2022
Çok açık ve başarılı bir Ulaşım Tarifi
1675938571