BUL

Oba Restaurant Nerede, Nasıl Gidilir

Oba Restaurant

Oba Restaurant İstanbul'un Sarıyer ilçesi Baltalimanı semtinde bulunmaktadır ve Baltalimanı Kemik Hastanesi'nin yanındadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Rıhtım'dan Beşiktaş vapuruna binip Beşiktaş'ta Ortaköy yönüne giden Bahçeşehir Üniversitesi durağından 22, 22RE, 25E, 40, 40T, 42T numaralı otobüslerden herhangi birine binip Baltalimanı Hastanesi durağında inerek Oba Restaurant'a ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan Beşiktaş vapuruna binip Beşiktaş'ta Ortaköy yönüne giden Bahçeşehir Üniversitesi durağından 22, 22RE, 25E, 40, 40T, 42T numaralı otobüslerden herhangi birine binip Baltalimanı Hastanesi durağında inerek Oba Restaurant'a ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Pendik, Tuzla, Maltepe taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Kadıköy'e gelip Rıhtım'dan Beşiktaş vapuruna binip Beşiktaş'ta Ortaköy yönüne giden Bahçeşehir Üniversitesi durağından 22, 22RE, 25E, 40, 40T, 42T numaralı otobüslerden herhangi birine binip Baltalimanı Hastanesi durağında inerek Oba Restaurant'a ulaşabilirsiniz
  • Ümraniye taraflarından geliyorsanız Üsküdar-Ümraniye metrosuna binip Üsküdar Son Durak'ta indikten sonra karşınızdaki iskeleden Beşiktaş vapuruna binip Beşiktaş'ta Ortaköy yönüne giden Bahçeşehir Üniversitesi durağından 22, 22RE, 25E, 40, 40T, 42T numaralı otobüslerden herhangi birine binip Baltalimanı Hastanesi durağında inerek Oba Restaurant'a ulaşabilirsiniz.
  • Samandıra, Sancaktepe taraflarından geliyorsanız Alemdağ'dan kalkan 522 numaralı otobüs ile Köprülü Kavşak durağında inip Beşiktaş çıkışından çıkarak önünüzdeki otobüs durağından geçen herhangi bir otobüse binerek Barbaros Bulvarından aşağıya inip Beşiktaş Meydan durağında indikten sonra Ortaköy yönüne giden Bahçehirşehir Üniversitesi durağından 22, 22RE, 25E, 40, 40T, 42T numaralı otobüslerden herhangi birine binip Baltalimanı Hastanesi durağında inerek Oba Restaurant'a ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, BeylikdüzüAvcılar, Küçükçekmece, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüse binerek Zincirlikuyu'ya geldikten sonra Beşiktaş çıkışından çıkarak önünüzdeki otobüs durağından geçen herhangi bir otobüse binerek Barbaros Bulvarından aşağıya inip Beşiktaş Meydan durağında indikten sonra Ortaköy yönüne giden Bahçeşehir Üniversitesi durağından 22, 22RE, 25E, 40, 40T, 42T numaralı otobüslerden herhangi birine binip Baltalimanı Hastanesi durağında inerek Oba Restaurant'a ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Kabataş'ta inip Kabataş'tan kalkan 22, 22RE, 25E otobüs hatlarından herhangi birine binip Baltalimanı Hastanesi durağında inerek Oba Restaurant'a ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter istasyonunda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'ya geldikten sonra Beşiktaş çıkışından çıkarak önünüzdeki otobüs durağından herhangi bir otobüse binerek Barbaros Bulvarından aşağıya inip Beşiktaş Meydan durağında indikten sonra Ortaköy yönüne giden Bahçeşehir Üniversitesi durağından 22, 22RE, 25E, 40, 40T, 42T numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Baltalimanı Hastanesi durağında indiğinizde Oba Restaurant'a ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den 4040T,  42T numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Baltalimanı Hastanesi durağında inip Oba Restaurant'a ulaşabilirsiniz.

Oba Restaurant İletişim Bilgileri

Baltalimanı Caddesi No:54 Sarıyer/İstanbul

0 212 277 99 11

Oba Restaurant Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Hasan Sert 14/07/2021
Sevgilimi yemeğe götürmek istiyordum ama restaurantın menüsünü görünce boğazdan kesemeyeceğimize göre ulaşımdan kestik belediye otobüsünü tercih ettik. Sevgilim manzaraya hayran kaldı beni de öpücüklere boğdu teşekkürler :)

Fatih Çamyardı 14/07/2021
Ailece güzel bir pazar günü geçirdik burda ama fiyatlar tuzlu biraz kardeşim eğer kesenin ağzını açarım derseniz gelin yoksa belediye tesislerine gidin derim. Saygılar. Fatih Çamyardı

Mustafa Kemal Tekgöz 14/07/2021
Nişanlıma küçük bir sürpriz hazırlayacağım. Arkadaşlarım da Oba Restoranın bu civardaki en iyi restoranlardan bir tanesi olduğunu söyledi. Arabam olmadığı için Ümraniye'den nasıl gelmem gerektiğini araştırırken bu siteyle karşılaştım. Yol üzerinden kız arkadaşımı da alıp giderim. Fiyatları söylenenler kadar tuzlu olsa da nişanlıma değer...
1696345339