Giriş Yap

veya
Kayıt Ol
BUL

Beykent Üniversitesi Ayazağa Kampüsü Nerede, Nasıl Gidilir

Beykent Ayazağa

Beykent Üniversitesi Ayazağa Kampüsü İstanbul'un Sarıyer İlçesinde Ayazağa'da bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Söğütlüçeşme metrobüs istasyonundan Metrobüs'e binerek Zincirlikuyu'da inip Levent-Sarıyer çıkışından çıkınız. Buradaki otobüs duraklarından 41E'ye binerek Beykent Üniversitesi durağında indiğinizde Beykent Üniversitesi Ayazağa Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

            Metrobusok41E


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade'de inip Metrobüs'e aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inip Levent-Sarıyer çıkışından çıkınız. Buradaki otobüs duraklarından 41E'ye binerek Beykent Üniversitesi durağında indiğinizde Beykent Üniversitesi Ayazağa Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

            m5okMetrobusok41E


  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Köprülü Kavşak durağında inip Levent-Sarıyer çıkışından çıkınız. Buradaki otobüs duraklarından 41E'ye binerek Beykent Üniversitesi durağında indiğinizde Beykent Üniversitesi Ayazağa Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

            522ok41E


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T'ye binerek 4.Levent durağında ininiz. Buradan 41E'ye binip Beykent Üniversitesi durağında indiğinizde Beykent Üniversitesi Ayazağa Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

            500Tok41E


Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüs ile Zincirlikuyu'da inip Levent-Sarıyer çıkışından çıkınız. Buradaki otobüs duraklarından 41E'ye binip Beykent Üniversitesi durağında indiğinizde Beykent Üniversitesi Ayazağa Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

            Metrobusok41E


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Havalimanı-Yenikapı Metrosuyla Yıldız Teknik Üniversitesi durağında indikten sonra buradaki otobüs durağından 41AT'ye binerek Beykent Üniversitesi durağında indiğinizde Beykent Üniversitesi Ayazağa Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

            m1aok41AT


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Cevizlibağ'da inerek E-5 kenarındaki otobüs durağından 41AT'ye aktarma yapınız. Bu otobüs ile Beykent Üniversitesi durağında indiğinizde Beykent Üniversitesi Ayazağa Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

            Metrobusok41AT


  • Taksim'den Feniküler'e binerek Kabataş'a indikten sonra buradaki otobüs duraklarından 41E'ye binerek Beykent Üniversitesi durağında indiğinizde Beykent Üniversitesi Ayazağa Kampüsü'neulaşabilirsiniz.

            fenicularok41E

Beykent Üniversitesi Ayazağa Kampüsü İletişim Bilgileri

Ayazağa Maslak/İstanbul

0 212 289 64 90

Beykent Üniversitesi Ayazağa Kampüsü Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Fethi durur 23/08/2023
Iyi günler benim sorum biraz uzun olacak, kızım beykent üni. Sarıyer maslak ayazağa kampüsünde okuyacak bu yıl,kykyurtlarindan fatih ilçesi yurtları,vezneciler kız yurdu,esenyurt,küçükçekmece,kadıköy de ve zeytinburnundaki yurtlardan hangisine yerleşirse metro ile dah kolay ve yakın gidebilir. Ayrıca ibb nin, örnektepe,avcılar,bayrampasa,maltepe ,eyüpsultan yurtlarından hangisine yerleşirse daha rahat gidiş geliş yapabilir ,yardımcı olursanız seviniriz,istanbulu bilmediğimiz için tercih yapacak yurt basvurusunda
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Vezneciler'de kalırsa tek metro ile ulaşım sağlayabilir.

Kamil Sarı 01/09/2021
Maltepe'den Sarıyer'e gitmek resmen gözümde büyüyordu. Geçen hafta gerçekleşen bir etkinliğe katılmak için yol tarifi ararken sizi keşfettim. Sayenizde 2 araçla ulaşabildim.

Mehmet 31/08/2021
Beykent üniversitesine en yakın semtleri söylermisiniz İzmir'den gelcez tanımıyoruz hiçbir yeri
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Ayazağa, Maslak, Seyrantepe

Sami Küçükkuyu 03/07/2021
Buraya bir etkinlik için gelicez ama çağlayandan direk otobüs var mı abi biliyor musunuz?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Çağlayan'dan Türkiye Hastanesi'nin arkasndan 41AT'ye binerek Beykent Üniversitesi Ayazağa Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz

Selin 21/08/2020
Osmanbey den nasıl ulaşabilirim bilginiz var mı? Teşekkür ederim
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Osmanbey'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Gayrettepe'de ininiz. Levent-Sarıyer otobüs durakları çıkışından çıkarak 41E'ye bindiğinizde Beykent Üniversitesi Ayazağa Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

Aysun 07/08/2020
Merhaba bu üniyi düşünüyorum fakat yol mesafesi çok fazla mahmutbey metrodan üniye çok aktarma olmadan nasıl gidilir
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; yeni açılacak olan Mecidiyeköy Mahmutbey metrosu ile Mahmutbey'den mecidiyeköye geldikten sonra oradan yine metro ile gayrettepe gelerek 41E ye binebilirsiniz. Seyahat süreniz yaklaşık olarak 1 saat olacaktır.
1721753820