Giriş Yap

veya
Kayıt Ol
BUL

Jolly Joker Vadistanbul Nerede, Nasıl Gidilir

Jolly Joker Vadistanbul Vadistanbul Alışveriş Merkezi içinde Sarıyer Ayazağa'da bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den Metrobüse binerek Zincirlikuyu'da ininiz. Zincirlikuyu'dan Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Atatürk Oto Sanayi istasyonunda inerek Seyrantepe metrosuna aktarma yapınız. Seyrantepe'den fenikülere binerek Jolly Joker Vadistanbul'a ulaşabilirsiniz.

           metrobusokmetrobusokfenicular


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binip Altunizade'de inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da ininiz. Zincirlikuyu'dan Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Atatürk Oto Sanayi istasyonunda inerek Seyrantepe metrosuna aktarma yapınız. Seyrantepe'den fenikülere binerek Jolly Joker Vadistanbul'a ulaşabilirsiniz.

   m5okmetrobusokmetrobusokfenicular


  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Köprülü Kavşak durağında ininiz. Buradan Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Atatürk Oto Sanayi istasyonunda inerek Seyrantepe metrosuna aktarma yapınız. Seyrantepe'den fenikülere binerek Jolly Joker Vadistanbul'a ulaşabilirsiniz.

            522 okmetrobusokfenicular


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T'ye binerek 4.Levent'te inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Atatürk Oto Sanayi istasyonunda inerek Seyrantepe metrosuna aktarma yapınız. Seyrantepe'den fenikülere binerek Jolly Joker Vadistanbul'a ulaşabilirsiniz.

            500T okmetrobusokfenicular

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, EsenyurtKüçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüs ile Zincirlikuyu'da ininiz. Zincirlikuyu'dan Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Sanayi istasyonunda inerek Seyrantepe metrosuna aktarma Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Atatürk Oto Sanayi istasyonunda inerek Seyrantepe metrosuna aktarma yapınız. Seyrantepe'den fenikülere binerek Jolly Joker Vadistanbul'a ulaşabilirsiniz.

            metrobusokmetrobusokfenicular


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter'de inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da ininiz.  Zincirlikuyu'dan Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Sanayi istasyonunda inerek Seyrantepe metrosuna aktarma Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Atatürk Oto Sanayi istasyonunda inerek Seyrantepe metrosuna aktarma yapınız. Seyrantepe'den fenikülere binerek Jolly Joker Vadistanbul'a ulaşabilirsiniz.

    m1aokmetrobusokmetrobusokfenicular


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvayı ile Zeytinburnu'nda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da ininiz. Zincirlikuyu'dan Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Sanayi istasyonunda inerek Seyrantepe metrosuna aktarma Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Atatürk Oto Sanayi istasyonunda inerek Seyrantepe metrosuna aktarma yapınız. Seyrantepe'den fenikülere binerek Jolly Joker Vadistanbul'a ulaşabilirsiniz.

            m1aokmetrobusokmetrobusokfenicular


  • Taksim'den geliyorsanız Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Atatürk Oto Sanayi durağında inerek Seyrantepe metrosuna yapınız. Seyrantepe'den fenikülere binerek Jolly Joker Vadistanbul'a ulaşabilirsiniz.

           metrobusokfenicular

Jolly Joker Vadistanbul İletişim Bilgileri

Ayazağa Mahallesi Cendere Caddes, No:109/C Sarıyer/İstanbul

0 542 562 22 00

Jolly Joker Vadistanbul Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1721760336