BUL

Bilim Üsküdar Nerede, Nasıl Gidilir

bilim üsküdar

Bilim Üsküdar İstanbul'un Üsküdar ilçesinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Rıhtım'dan Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Ünalan durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Bilim Üsküdar'a ulaşabilirsiniz.

           metrom5okyuruyus


  • Üsküdar'dan 320A, 18Ü, 16A, 16U, 16F numaralı hatlardan herhangi birine binip Medeniyet Üniversitesi durağında inerek Bilim Üsküdar'a ulaşabilirsiniz.

            320A/18Ü/16A/16U/16F/18Ü


  • Ümraniye'den 14DK numaralı otobüse binerek Medeniyet Üniversitesi durağında indiğinizde Bilim Üsküdar'a ulaşabilirsiniz.

            14DK


  • Kartal, Maltepe,Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Ünalan durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Bilim Üsküdar'a ulaşabilirsiniz.

            metrom5okyuruyus

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekme, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs durağından metrobüse binerek Uzunçayır' da ininiz. Kadıköy yönünden çıkınız. Buradan 5 dakikalık bir yürüyüş ile Bilim Üsküdar'a ulaşabilirsiniz.

            metrobusokyuruyus


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır' da ininiz. Kadıköy yönünden çıkınız. Buradan 5 dakikalık bir yürüyüş ile Bilim Üsküdar'a ulaşabilirsiniz.

           t1okmetrobusokyuruyus


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Metrobüse aktarma yaparak Uzunçayır' da ininiz. Kadıköy yönünden çıkınız. Buradan 5 dakikalık bir yürüyüş ile Bilim Üsküdar'a ulaşabilirsiniz.

           m1aokmetrobusokyuruyus


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Gayrettepe'de metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır' da ininiz. Kadıköy yönünden çıkınız. Buradan 5 dakikalık bir yürüyüş ile Bilim Üsküdar'a ulaşabilirsiniz.

           m2okmetrobusokyuruyus

Bilim Üsküdar İletişim Bilgileri

Ünalan Mahallesi, Ünalan Cd. No:11 Üsküdar/İstanbul

0 216 998 03 32

Bilim Üsküdar Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1669733328