BUL

Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi Nerede, Nasıl Gidilir

Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi

Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi İstanbul Üsküdar'da Libadiye Caddesi üzerinde Emaar Square Alışveriş Merkezi'nin içinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den 14ES, 8E, 15BK, 15ÇK, 14B, 14DK numaralı otobüslerden birine binerek Mobilyacılar Çarşısı durağında indiğinizde Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan 320A, 11T, 16A, 16U, 16F, 18Ü numaralı otobüslerden birine binere Göztepe Köprüsü'nde ininiz. Buradan 15BK ya da 14DK numaralı otobüslerden birine binerek Mobilyacılar Çarşısı durağında indiğinizde Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den 14ES ya da 14B numaralı otobüslerden birine binerek Mobilyacılar Çarşısı durağında indiğinizde Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendk, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Kozyatağı durağında inerek Kozyatağı Meydan çıkışından çıkınız. Buradan 129T numaralı otobüse binerek Mobilyacılar Çarşısı durağında indiğinizde Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs durağından 34AS ile Boğaziçi Köprüsü'nde indikten sonra paralelindeki otobüs durağından 129T numaralı otobüse binerek Mobilyacılar Çarşısı durağında indiğinizde Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inerek Metrobüse aktarma yapınız.34AS ile Boğaziçi Köprüsü'nde indikten sonra paralelindeki otobüs durağından 129T numaralı otobüse binerek Mobilyacılar Çarşısı durağında indiğinizde Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter'de inerek Metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile Boğaziçi Köprüsü'nde indikten sonra paralelindeki otobüs durağından 129T numaralı otobüse binerek Mobilyacılar Çarşısı durağında indiğinizde Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den 129T numaralı otobüse binerek Mobilyacılar Çarşısı durağında indiğinizde Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi'ne ulaşabilirsiniz.

Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi İletişim Bilgileri

Ünalan Mahallesi Libadiye Caddesi Üsküdar/İstanbul

Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1664532518