BUL

Çemberlitaş Hamamı Nerede, Nasıl Gidilir

Çemberlitaş Hamamı

Çemberlitaş Hamamı İstanbul'un Fatih ilçesinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelecekler için;

  • Kadıköy'den Eminönü yönüne giden vapurlarla karşıya geçtikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvayına aktarma yapınız. Tramvay ile Çemberlitaş durağında indiğinizde Çemberlitaş Hamamı'na ulaşabilrsiniz.

            metrobusokt1


  • Üsküdar'dan Marmarayı kullanarak Sirkeci durağından indikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvayına aktarma yapınız. Tramvay ile Çemberlitaş durağında indiğinizde Çemberlitaş Hamamı'na ulaşabilrsiniz.

            marmarayokt1


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Üsküdar son durakta ininiz. Buradan Marmaraya aktarma yaparark Sirkeci durağında indikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvayına aktarma yapınız. Tramvay ile Çemberlitaş durağında indiğinizde Çemberlitaş Hamamı'na ulaşabilirsiniz.

            m5okmarmarayokt1


  • Kartal, Pendik, Maltepe taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Ayrılıkçeşme istasyonunda indikten sonra Marmaraya aktarma yapıp Marmaray ile Sirkeci durağından indikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvayına aktarma yapınız. Tramvay ile Çemberlitaş durağında indiğinizde Çemberlitaş Hamamı'na ulaşabilrsiniz.

            m4okmarmarayokt1

Avrupa Yakasından gelecekler için

  • Büyükçekmece, Esenyurt, Avcılar ,Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız Metrobüs ile Cevizlibağ durağında indikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvayına aktarma yapınız. Tramvay ile Çemberlitaş durağında indiğinizde Çemberlitaş Hamamı'na ulaşabilrsiniz.

            metrobusokt1


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Aksaray istasyonunda inerek Kabataş-Bağcılar  tramvay hattıyla Çemberlitaş durağında inerek Çemberlitaş Hamamı'na ulaşabilirsiniz.

            metrobusokt1


  • Güngören, Bağcılar taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Çemberlitaş durağında inerek Çemberlitaş Hamamı'na ulaşabilrsiniz.

             t1


  • Taksim'den fenikülere binerek Kabataş'a ininiz. Buradan Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Çemberlitaş durağında inerek Çemberlitaş Hamamı'na ulaşabilirsiniz.

            fenikülerokt1

Çemberlitaş Hamamı İletişim Bilgileri

Vezirhan Caddesi No:8 Çemberlitaş Fatih/İstanbul

0 212 522 79 74

Çemberlitaş Hamamı Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Sami Yenilmez 01/09/2021
Kardeşim Çemberlitaşa eyüpden nasıl gelirim onu bi tarif etsen
Orayanasılgiderim.com
Eyüp'ten 99A numaralı otobüse binerek Eminönü'nde ininiz. Buradan tramvaya geçerek Çemberlitaş durağında indiğinizde Çemberlitaş Hamamı'na ulaşabilirsiniz.

Rahmi Eyüp Gün 01/09/2021
Fatih bana hep karışık ve kalabalık bir semt olarak geldi. Daha önce hiç oraya bir toplu taşıma aracıyla gitmemiştim. Çeberlitaş hamamı ve diğer tarihi yerleri gezmek için Üsküdar'dan önce marmaraya daha sonra tramvaya bindik. Tarif çok pratikti, araçsız gideceğim yerlerin yol tarifi için burası 10 numara diyebilirim!
1679698701