BUL

Galleria Ataköy Alışveirş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir

Galleria Ataköy

Galleria Ataköy İstanbul Bakırköy'de bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra tramvay çıkışından çıkıp sahile doğru yürüdüğünüzde yolun karşısına geçmeden sağ taraftaki otobüs durağından BN1 ya da BN2 numaralı otobüslerden herhangi birine binip Gezi Yolu durağında indiğinizde Galleria Ataköy Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrom4okmarmarayokBN1/BN2


  • Üsküdar'dan Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra tramvay çıkışından çıkıp sahile doğru yürüdüğünüzde yolun karşısına geçmeden sağ taraftaki otobüs durağından BN1 ya da BN2 numaralı otobüslerden herhangi birine binip Gezi Yolu durağında indiğinizde Galleria Ataköy Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            marmarayokBN1/BN2


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Üsküdar son durakta inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra tramvay çıkışından çıkıp sahile doğru yürüdüğünüzde yolun karşısına geçmeden sağ taraftaki otobüs durağından BN1 ya da BN2 numaralı otobüslerden herhangi birine binip Gezi Yolu durağında indiğinizde Galleria Ataköy Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrom5okmarmarayokBN1/BN2


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ayrılıkçeşme istasyonunda inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra tramvay çıkışından çıkıp sahile doğru yürüdüğünüzde yolun karşısına geçmeden sağ taraftaki otobüs durağından BN1 ya da BN2 numaralı otobüslerden herhangi birine binip Gezi Yolu durağında indiğinizde Galleria Ataköy Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrom4okmarmarayokBN1/BN2

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Şirinevler durağında ininiz. E-5 üzerindeki otobüs durağından MR20 numaralı otobüse binerek Gezi Yolu durağında indiğinizde Galleria Ataköy Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           metrobusokMR20


  • Bağcılar, Güngören taraflarında geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvayı ile Zeytinburnu istasyonunda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Küçükçekmece durağında ininiz. Üst geçitten sol taraftan çıkınız Botanik bahçelerinin olduğu alandan geçerek denizin iç kısıma doğru sokulduğu yerde ki köprünün üstünden geçerek buradaki otobüs durağından BN1, BN2 ya da BN3 numaralı otobüslerden birine binerek Gezi Yolu durağında indiğinizde Galleria Ataköy Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            t1okmetrobusokBN1/BN2/BN3


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Ataköy-Şirinevler durağında inerek E-5'teki otobüs durağından MR20 numaralı otobüse binerek Gezi Yolu durağında indiğinizde Galleria Ataköy Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           metrobusm1aokMR20


  • Taksim'den Tünel ile Karaköy'e indikten sonra Galata Köprüsü'nü geçip  Mısır Çarşısı önündeki otobüs durağından BN1, BN2, numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Gezi Yolu durağında indiğinizde Galleria Ataköy Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           walkingokBN1/BN2

Galleria Ataköy Alışveirş Merkezi İletişim Bilgileri

Galleria Alışveriş Merkezi Sahilyolu Bakırköy / İSTANBUL

0 212 559 95 60

Galleria Ataköy Alışveirş Merkezi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1664533063