BUL

Historia Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir

historia alışveriş merkezi

Historia Alışveriş Merkezi İstanbul Fatih'de bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Eminönü vapuruna bininiz. Eminönü otobüs duraklarından 97GE, 336, 78, 146B numaralı otobüslerden birine binerek İskenderpaşa durağında indiğinizde Historia Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            vapurok97GE/336/78/146B


  • Üsküdar'dan  Marmaray ile Yenikapı durağında inerek Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun Aksaray durağında indiğinizde Historia Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            marmarayokm1a


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Üsküdar'da inip Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında inerek Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun Aksaray durağında indiğinizde Historia Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            m5okmarmarayokm1a


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna binerek Ayrılıkçeşmesi'nde inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında inerek Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun Aksaray durağında indiğinizde Historia Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            m4okmarmarayokm1a

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs durağından Metrobüse binerek Cevizlibağ'da inip Kabataş-Bağcılar tramvayına aktarma yapınız. Tramvay ile Aksaray istasyonunda inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Historia Alışveirş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           metrobusokt1okwalking


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvayına binerek Aksaray istasyonunda inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Historia Alışveirş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           t1okwalking


  • Bayrampaşa, Esenler tarafından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Aksaray durağında indiğinizde Historia Alışveirş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           m1


  • Taksim'den 32T, 76E, 79T numaralı otobüslerden birine binerek İskenderpaşa durağında indiğinizde Historia Alışveirş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           32T/76E/79T

Historia Alışveriş Merkezi İletişim Bilgileri

Akşemsettin Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı. No:2 Fatih/İstanbul

0 212 532 02 02

Historia Alışveriş Merkezi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1670350103