BUL

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

Haseki Hastanesi

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul'un Fatih ilçesinde Aksaray semtinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelecekler için;

  • Kadıköy'den Eminönü yönüne giden vapurlarla karşıya geçtikten sonra iskelenin karşısında bulunan Bağcılar yönüne giden Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Haseki durağında inerek Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yaparak tramvayın Haseki durağında indiğinizde Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den Üsküdar-Ümraniye metrosuna binerek Üsküdar son durakta indikten sonra Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yaparak tramvayın Haseki durağında indiğinizde Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inerek Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yaparak tramvayın Haseki durağında indiğinizde Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Cevizlibağ durağında inerek Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yapınız. Tramvay ile Haseki durağında indiğinizde Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattına binerek Haseki durağında indiğinizde Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız  Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Aksaray durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den 93T, 97T, 145T, 28T, 73 numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Haseki durağında indiğinizde Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Millet Caddesi Aksaray-Fatih/İstanbul

0 212 529 44 00

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Derya Turna 01/09/2021
Taksim'den 28 T ile çok kolay ulaşım sağlayabildik. Haftaya da anadolu yakasında bir işim var. Yol tarifine kesinlikle buradan bakıyorum.
1696346175