BUL

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Nerede, Nasıl Gidilir

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İstanbul Fatih'te bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Eminönü vapuruna binerek karşıya geçiniz. Balıkçıların olduğu yerdeki otobüs durağından 35 numaralı otobüse binerek Cerrahpaşa durağında indiğinizde Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne ulaşabilirsiniz.

           vapurok35


  • Üsküdar'dan Eminönü vapuruna binerek karşıya geçiniz. Balıkçıların olduğu yerdeki otobüs durağından 35 numaralı otobüse binerek Cerrahpaşa durağında indiğinizde Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne ulaşabilirsiniz.

           vapurok35


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Üsküdar son durakta inip Eminönü vapuruna binerek karşıya geçiniz. Balıkçıların olduğu yerdeki otobüs durağından 35 numaralı otobüse binerek Cerrahpaşa durağında indiğinizde Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne ulaşabilirsiniz.

           m5okvapurok35


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Kadıköy'de inerek Eminönü vapuruyla karşıya geçiniz.  Balıkçıların olduğu yerdeki otobüs durağından 35 numaralı otobüse binerek Cerrahpaşa durağında indiğinizde Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne ulaşabilirsiniz.

           m4okvapurok35            

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Cevizlibağ durağında inerek Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yapınız. Tramvay ile Yusufpaşa durağında inip yolun karşısındaki otobüs durağından 35, 35A, 35C numaralı otobüslerden birine binerek Cerrahpaşa durağında indiğinizde Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne ulaşabilirsiniz.

           metrobusokmetrobusok35/35A/35C


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattına binerek Yusufpaşa durağında inip yolun karşısındaki otobüs durağından 35, 35A, 35C numaralı otobüslerden birine binerek Cerrahpaşa durağında indiğinizde Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne ulaşabilirsiniz.

           metrobusok35/35A/35C


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız  Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Aksaray durağında ininiz. Buradan tramvay istikametine yürüyünüz. Yusufpaşa otobüs durağından 35, 35A, 35C numaralı otobüslerden birine binerek Cerrahpaşa durağında indiğinizde Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne ulaşabilirsiniz.

           m1aok35/35A/35C


  • Taksim'den 35C numaralı otobüse binerek Cerrahpaşa durağında inidğinizde Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne ulaşabilirsiniz.

            35C

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İletişim Bilgileri

Kocamustafapaşa Caddesi No:53 Fatih/İstanbul

0 212 414 30 00

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Mert Yılmaz 01/09/2021
Cerrahpaşa Tıp bize çok uzak. Pendik'ten Fatih'e gitmek de İstanbul'da tam bir zulüm yahu. Neyseki metro biraz yolu yakınlaştırıyor ama umarız tedavi çok uzun sürmez. Bu yollara daha ne kadar katlanabiliriz bilemiyoruz :(
1670348761