BUL

Biruni Üniversitesi Nerede, Nasıl Gidilir

Biruni Üniversitesi Hastanesi İstanbul Fatih'te bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Rıhtım'dan Eminönü vapuru ile karşıya geçiniz. Eminönü otobüs duraklarından 93 numaralı otobüse binerek Biruni Üniversitesi durağında indiğinizde Biruni Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan Marmaray ile Kazlıçeşme'de indikten sonra MR12 ya da 48A numaralı otobüse binerek Biruni Üniversitesi durağında indiğinizde Biruni Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Mecidiyeköy durağında inerek buradan 93M'ye aktarma yapınız. Bu otobüsle Biruni Üniversitesi durağında indiğinizde Biruni Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T ile Halıcıoğlu-6 durağında inerek 93M'ye aktarma yapınız. Bu otobüsle Biruni Üniversitesi durağında indiğinizde Biruni Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Zeytinburnu istasyonunda ininiz. Tramvay hattının olduğu yönde üst geçidi bitirdikten sonra biraz ilerde otobüs durakları göreceksiniz. Buradan 93 veya 93M'ye binerek Biruni Üniversitesi durağında indiğinizde Biruni Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Zeytinburnu istasyonunda ininiz. Buradaki otobüs duraklarından 93 veya 93M'ye binerek Biruni Üniversitesi durağında indiğinizde Biruni Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda ininiz. Buradaki otobüs duraklarından 93 veya 93M'ye binerek Biruni Üniversitesi durağında indiğinizde Biruni Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den 93T'ye binerek Biruni Üniversitesi durağında indiğinizde Biruni Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

Biruni Üniversitesi İletişim Bilgileri

10. Yıl Caddesi Protokol Yolu No:45 Topkapı/İstanbul

444 8 276

Biruni Üniversitesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1695306899