BUL

Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

Yedikule Göğüs Hastanesi

Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi İstanbul Zeytinburnu'nda Yedikule semtinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Rıhtım'dan Eminönü vapuru ile karşıya geçiniz. Eminönü otobüs duraklarından 93 numaralı otobüse binerek Göğüs Hastanesi durağında indiğinizde Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            vapurok93


  • Üsküdar'dan Marmaray ile Kazlıçeşme'de indikten sonra MR11 numaralı otobüse binerek Göğüs Hastanesi durağında indiğinizde Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            marmarayok93


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Üsküdar'da inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray'dan Kazlıçeşme'de indikten sonra MR11 numaralı otobüse binerek Göğüs Hastanesi durağında indiğinizde Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m5okmarmarayok93


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T ile Halıcıoğlu-6 durağında inerek 93M'ye aktarma yapınız. Bu otobüsle Göğüs Hastanesi durağında indiğinizde Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            500Tok93M

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, EsenyurtAvcılar, Küçükçekmece Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Zeytinburnu istasyonunda ininiz. Tramvay hattının olduğu yönde üst geçidi bitirdikten sonra biraz ilerde otobüs durakları göreceksiniz. Buradan 93 veya 93M'ye binerek Göğüs Hastanesi durağında indiğinizde Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusok93/93M


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Zeytinburnu istasyonunda ininiz. Buradaki otobüs duraklarından 93 veya 93M'ye binerek Göğüs Hastanesi durağında indiğinizde Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m1aok93/93M


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda ininiz. Buradaki otobüs duraklarından 93 veya 93M'ye binerek Göğüs Hastanesi durağında indiğinizde Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            t1ok93/93M


  • Taksim'den 93T'ye binerek Göğüs Hastanesi durağında indiğinizde Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            93Tok93

Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi İletişim Bilgileri

Belgrat kapı Caddesi No:1 Zeytinburnu/İstanbul

0 212 409 02 00

Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Rafet Elsiz 01/09/2021
Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi'nin olduğu bölgeye daha önce hiç gitmemiştik. Babamın öksürüğü bir türlü kesilmeyince bize oradaki bir doktoru tavsiye ettiler. Bayrampaşa'dan nasıl geliriz, sizden bulduğumuz tarifi uygulayacağız.

Mahmut Birbilen 14/07/2021
Tuzla'dan gelicez burayı önerdiler yol gözümüzde büyüyordu sürekli erteliyorduk randevuyu teşekkürler son derece anlaşılır bir tarif gibi gözüküyor.

Dursun Ozcan 14/07/2021
Pendikteyim gogsumde hafif bir agri var arkadaslar burayi onerdi ama bana cok uzak diye erteliyordum tekrar arastirinca burasi denk geldi cok basitmis randevumu aldim tesekkurler
1716502030