BUL

İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü Nerede, Nasıl Gidilir

İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü

İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü İstanbul'un Fatih ilçesinde Beyazıt semtinde bulunmaktadır. 

Anadolu yakasından gelecekler için;

  • Kadıköy'den Eminönü yönüne giden vapurlarla karşıya geçtikten sonra iskelenin karşısında bulunan Bağcılar yönüne giden Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Beyazıt-Kapalıçarşı durağında inerek İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü'ne ulaşabilrsiniz.

            vapurokt1


  • Üsküdar'dan Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yaparak tramvayın Beyazıt-Kapalıçarşı durağında indiğinizde İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

           marmarayokt1


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Üsküdar son durakta indikten sonra Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yaparak tramvayın Beyazıt-Kapalıçarşı durağında indiğinizde İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

            m5okmarmarayokt1


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inerek Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yaparak tramvayın Beyazıt-Kapalıçarşı durağıda indiğinizde İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

            m4okmarmarayokt1


  • Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan E3'e binerek 4.Levent Metro son durağında indikten sonra Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metronun Vezneciler istasyonunda indiğinizde 2 dakikalık bir yürüyüş ile İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

            E3okm2

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Cevizlibağ durağında inerek Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yapınız. Tramvay ile Beyazıt-Kapalıçarşı durağında indiğinizde İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

           metrobusokt1


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattına binerek Beyazıt-Kapalıçarşı durağında inerek İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

           t1


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız  Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Zeytinburnu durağında inerek Kabataş-Bağcılar tramvayına aktarma yapınız. Tramvay ile Beyazıt-Kapalıçarşı durağında indiğinizde İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

            m1aokt1


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Vezneciler durağında indiğinizde 2 dakikalık bir yürüyüş ile İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

            m2            

İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü İletişim Bilgileri

Beyazıt, Fatih/İstanbul

0 212 440 00 00

İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Kamil Suyürür 14/07/2021
Sınava girecektik ondan aradık adres internette bulduk buradan abi sağolun çok iş gördü

Semih Gülenay 14/07/2021
İnternette aradığım en doğru düzgün adresi burada buldum. Vallahi nereye giderseniz gidin, en ufak bir tarif için bile tercih edilebilecek adres burasıdır. Zamandan da tasarruf edersiniz. Ben daha önce Anıtkabire gitmek için buradan tarif bakmıştım. Şimdi bilmediğim her yer için kullanıyorum. Çok sağ olun.
1713251866