BUL

Koç Üniversitesi Nerede, Nasıl Gidilir

Koç Üniversitesi İstanbul'un Sarıyer ilçesinde Rumeli Feneri yolunda bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Söğütlüçeşme'den Metrobüs'e binip Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 150 numaralı otobüse binerek Koç Üniversitesi durağında indiğinizde Koç Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusok150


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade 'de inip Metrobüs'e aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 150 numaralı otobüse binerek Koç Üniversitesi durağında indiğinizde Koç Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m5okmetrobusok150


  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binip Köprülü Kavşak durağında inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 150 numaralı otobüse binerek Koç Üniversitesi durağında indiğinizde Koç Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

            522ok150


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Ünalan istasyonunda inip Metrobüs'e aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 150 numaralı otobüse binerek Koç Üniversitesi durağında indiğinizde Koç Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

m4okmetrobusokm2ok150


Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 150 numaralı otobüse binerek Koç Üniversitesi durağında indiğinizde Koç Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusok150


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda inerek Metrobüs'e aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 150 numaralı otobüse binerek Koç Üniversitesi durağında indiğinizde Koç Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

        t1okmetrobusokm2ok150


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız  Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Yenikapı'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 150 numaralı otobüse binerek Koç Üniversitesi durağında indiğinizde Koç Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m1aokm2ok150


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 150 numaralı otobüse binerek Koç Üniversitesi durağında indiğinizde Koç Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m2ok150

Koç Üniversitesi İletişim Bilgileri

Rumelifeneri Mahallesi Rumelifeneri Yolu Sarıyer/İstanbul

0 212 338 10 00

Koç Üniversitesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1679700300