BUL

Garipçe Köyü Nerede, Nasıl Gidilir

Garipçe Köyü

Garipçe Köyü İstanbul'un Sarıyer İlçesinde 3.Köprünün Avrupa Yakasındaki ayağının altında bulunmaktadır. 

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Söğütlüçeşme'den Metrobüs'e binip Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 150 numaralı otobüse binerek Garipçe Merkez durağında indiğinizde Garipçe Köyü'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusokm2ok150


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade 'de inip Metrobüs'e aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 150 numaralı otobüse binerek Garipçe Merkez durağında indiğinizde Garipçe Köyü'ne ulaşabilirsiniz.

        m5okmetrobusokm2ok150


  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binip Köprülü Kavşak durağında inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 150 numaralı otobüse binerek Garipçe Merkez durağında indiğinizde Garipçe Köyü'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusokm2ok150


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Ünalan istasyonunda inip Metrobüs'e aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 150 numaralı otobüse binerek Garipçe Merkez durağında indiğinizde Garipçe Köyü'ne ulaşabilirsiniz.

        m4okmetrobusokm2ok150

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 150 numaralı otobüse binerek Garipçe Merkez durağında indiğinizde Garipçe Köyü'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusokm2ok150


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda inerek Metrobüs'e aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 150 numaralı otobüse binerek Garipçe Merkez durağında indiğinizde Garipçe Köyü'ne ulaşabilirsiniz.

        t1okmetrobusokm2ok150


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız  Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Yenikapı'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 150 numaralı otobüse binerek Garipçe Merkez durağında indiğinizde Garipçe Köyü'ne ulaşabilirsiniz.

            m1aokm2ok150


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 150 numaralı otobüse binerek Garipçe Merkez durağında indiğinizde Garipçe Köyü'ne ulaşabilirsiniz.

            m2ok150

Garipçe Köyü İletişim Bilgileri

Garipçe Köyü Sarıyer/İstanbul

0 212 228 10 41

Garipçe Köyü Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Özge Dağdeviren 14/07/2021
Çok şirin bir yer. İstanbul'a yeni geldik üniversiteyi kazanıp, Yenisahra'da yurtta kalıyoruz.Tarif sayesinde kızlarla kolayca bulduk Garipçe'yi şu tarifi okumasaydık kesin kaybolmuştuk bu çömezlikle :)

Ümit Sarıkaya 14/07/2021
4 Levent'ten metroyla önce Hacıosmana geldik sonra otobüslere aktarma yaptık. Otobüsten sonra tek yol taksi sanıyordum ama sayesinizde fazla para harcamadan köye ulaştık.

Tuna Yıldıray 14/07/2021
Garipçe aşağı garipçe yukarı ne var bu garipçede arkadaş diye yola düştük bulduk geldik otobüsle de geliniyormuş ama merkezlere uzak yani pek değmez ama yok ben illa kaşınıyorum arkadaş gezecem derseniz sessiz sakin biyer

Çiçek Salmış 14/07/2021
Gittiğimiz restoranın sahibi Garipçeliymiş. Garipçe'ye mutlaka gelin kendinizi farklı bir yerde gibi hissedeceksiniz dediler, yol tarifine buradan bakarak gittik. Gerçekten dedikleri kadar varmış. Hem manzaraları hem de bulunduğu muhit itibarıyla huzurlu bir yer.

Feyyaz Erol 14/07/2021
Köye otobüs koymuşlar ama sefer saatleri seyrek kardeşim arttırsınlar bunları mağdur olduk son gittiğimizde çoluk çocuk

Sema altınal 14/04/2018
Tşk ederiz, arkadasımla bu tarif ile rahat bir sekilde garipçeye ulaştık.
1679699480