BUL

Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Kartal'da bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den 21U numaralı otobüse binerek Yakacık Çocuk Hastanesi durağında indiğinizde Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan 16U numaralı otobüse binerek Yakacık Çocuk Hastanesi durağında indiğinizde Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den 14B, 14DK, 14ES numaralı otobüslerden birine binerek Göztepe Köprüsü-1 durağında ininiz. Buradan aşağıya doğru inerek otobüs durağından 16U ya da 21U numaralı otobüslerden birine binerek Yakacık Çocuk Hastanesi durağında indiğinizde Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Hastane-Adliye durağında inerek Kartal yönü çıkışından çıkınız. Buradaki otobüs durağından 16U, 21U, 134YK numaralı otobüslerden birine binerek Yakacık Çocuk Hastanesi durağında indiğinizde Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan metrobüs binerek Uzunçayır'da ininiz. Buradan Kartal yönünden çıkarak 16U ya da 21U'ya binerek Yakacık Çocuk Hastanesi durağında indiğinizde Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter'de inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır'da ininiz.  Buradan Kartal yönünden çıkarak 16U ya da 21U'ya binerek Yakacık Çocuk Hastanesi durağında indiğinizde Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvayı ile Zeytinburnu durağında inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır'da ininiz.  Buradan Kartal yönünden çıkarak 16U ya da 21U'ya binerek Yakacık Çocuk Hastanesi durağında indiğinizde Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den Taksim metrosuyla Mecidiyeköy-Şişli istasyonunda indikten sonra Mecidiyeköy Meydan çıkışından çıkınız. Buradan karşınızdaki otobüs durağından 251 numaralı otobüse binerek Lütfi Kırdar Hastanesi durağında ininiz. Buradan 16U, 21U veya 134YK numaralı otobüslerden birine binerek Yakacık Çocuk Hastanesi durağında indiğinizde Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi İletişim Bilgileri

Çarşı Mahallesi Yakakent Caddesi No:19 Kartal/İstanbul

0 216 377 23 96

Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1670351911