BUL

Pendik Stadı Nerede, Nasıl Gidilir

Pendik Stadı

Pendik Stadı İstanbul Pendik Yeni Mahalle'de bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için 

  • Kadıköy, Acıbadem, Altunizade, Göztepe, Bostanci, Maltepe taraflarından geliyorsanız en hızlı yol Kadıköy-Kartal metrosuyla Yakacık-Adnan Kahveci'de indikten sonra metronun Pendik Stadyumu çıkışından çıkınız. Buradan aşağıya doğru 5 dakikalık bir yürüyüş ile Pendik Stadı'na ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan en hızlı yol Marmaray ile Ayrılıkçeşmesi istasyonuna gelip Kadıköy-Kartal metrosuna aktarma yapınız. Metroyla Yakacık-Adnan Kahveci'ye geldikten sonra metronun Pendik Stadyumu  çıkışından çıkınız. Buradan aşağıya doğru 5 dakikalık bir yürüyüş ile Pendik Stadı'na ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den 14ES, 14B, 14DK, 8E numaralı otobüslerden herhangi birine binip Göztepe Köprüsü'nde inip ya da 19D, 10 numaralı otobüslerden birine binip Bostancı Sanayii durağında inip Kadıköy-Kartal metrosuna aktarma yapmalısınız. Metroyla Yakacık-Adnan Kahveci durağında inerek Pendik Stadyumu çıkışından çıkınız. Buradan aşağıya doğru 5 dakikalık bir yürüyüş ile Pendik Stadı'na ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından herhangi bir Metrobüs istasyonundan Zincirlikuyu yönüne giden metrobüs ile Mecidiyeköy'de ininiz. Buradan çıkışta sağ taraftan çıktığınızda mezarlığın oradan kalkan otobüsler göreceksiniz.Buradan 251 numaralı otobüse binerek Safaş durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Pendik Stadı'na ulaşabilirsiniz.
  • Güngören, Bağcılar taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda Metrobüse aktarma yapınız. Zincirlikuyu yönüne giden metrobüs ile Mecidiyeköy'de ininiz. Buradan çıkışta sağ taraftan çıktığınızda mezarlığın oradan kalkan otobüsler göreceksiniz. Buradan 251 numaralı otobüse binerek Safaş durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Pendik Stadı'na ulaşabilirsiniz.
  • Esenler Otogarı'ndan Aksaray-Havalimanı metrosuyla Merter durağında inerek Metrobüse aktarma yapınız. Zincirlikuyu yönüne giden metrobüs ile Mecidiyeköy'de ininiz. Buradan çıkışta sağ taraftan çıktığınızda mezarlığın oradan kalkan otobüsler göreceksiniz. Buradan 251 numaralı otobüse binerek Safaş durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Pendik Stadı'na ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den Taksim metrosuyla Mecidiyeköy-Şişli istasyonunda indikten sonra Mecidiyeköy Meydan çıkışından çıkınız. Buradan karşınızdaki otobüs durağından 251 numaralı otobüse binerek Safaş durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Pendik Stadı'na ulaşabilirsiniz.

Pendik Stadı İletişim Bilgileri

Yeni Mahalle Pendik/İstanbul

0 216 598 07 56

Pendik Stadı Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Sinem Sonay 01/09/2021
Yeğenimin seçmeleri için Pendik statına gideceğiz. Bugün araştırırken en pratik tarifin sizde olduğu fark ettim ve teşekkür etmeden geçmek istemedim. Tüm güzergahlar emekle hazırlanmış, sağolun.
1679697670