BUL

Pendik Yüksek Hızlı Tren İstasyonu Nerede, Nasıl Gidilir

Pendik YHT

Pendik Yüksek Hızlı Tren İstasyonu İstanbul'un Pendik ilçesinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için 

  • Kadıköy'den Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Pendik durağında indiğinizde Pendik YHT İstasyonu'na ulaşabilirsiniz.

             m4okmarmaray


  • Üsküdar'dan Marmaray ile Pendik durağında indiğinizde Pendik YHT İstasyonu'na ulaşabilirsiniz.

             marmaray


  • Ümraniye'den 19D veya 10 numaralı otobüse binerek Bostancı'da inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Pendik durağında indiğinizde Pendik YHT İstasyonu'na ulaşabilirsiniz.

           19D/10okmarmaray


  • Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan E-10 ya da E-9 numaralı otobüslerden birine binerek Pendik Köprüsü'nde indikten sonra Pendik tarafına giden herhangi bir minibüse binerek Pendik YHT istasyonuna en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

          E-10/E-9okminibus

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüs ile Küçükçekmece'de inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Pendik durağında indiğinizde Pendik YHT istasyonuna en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

             metrobusokmarmaray


  • Güngören, Bağcılar taraflarından geliyorsanız Bağcılar Meydan'dan Kirazlı-Yenikapı metrosuna binerek Yenikapı'da inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Pendik durağında indiğinizde Pendik YHT istasyonuna en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

           m1bokmarmaray


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız  Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Yenikapı durağında inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Pendik durağında indiğinizde Pendik YHT istasyonuna en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

             m1aokmetrobus


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Yenikapı'da inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Pendik durağında indiğinizde Pendik YHT istasyonuna en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

          m2okmetrobus


  • İstanbul Havalimanı'ndan  H-3 numaralı otobüse binerek Halkalı'da inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Pendik durağında indiğinizde Pendik YHT istasyonuna en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

          H-3okmarmaray

Pendik Yüksek Hızlı Tren İstasyonu İletişim Bilgileri

Abdülhalik Renda Caddesi, Pendik/İstanbul

0 216 354 01 30

Pendik Yüksek Hızlı Tren İstasyonu Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Murat İşbilir 01/09/2021
Admin buraya Dolapdere'den tarif yardımıyla geldim Allah razı olsun.

Bilal Doğruyol 31/07/2021
Ben genelde metroyu kullanıyorum. Pendik'te indikten sonra minibüslerle ulaşmak gerçekten çok rahat oluyor. Bir defa kardeşimle otobüse bindik ama yolda çok trafik vardı trene son anda yetiştik. Acelesi olanlar metroyu kullansın derim.

Birol Yildiz 14/07/2021
Ucaklar iptal olunca trene sarildik hemen tarif icin tesekkurler Ankaraya ulasiriz umarim bir an once

Nuri Aytac 14/07/2021
Guzel tarif ama tren saatlerini de verseydinz keske

Kemal Sakarya 14/07/2021
Ucuza gidelim diye otobüse bindik az klasın tren kaçıyordu bidaha daz az zaman kaldıysa pintilik yapmam

Mustafa Kaynarca 14/07/2021
Dun aksam ki 18 15 trenine o kadar kolay ulastim ki kaciririm diye erken cikmistim cafe de cay icmeye zamanim bile oldu bir arkadasa gondermek icin tekrar tarifi aradim buldum yorum yapmadan gecmiyim dedim tesekkurler hayatimi kolaylastirdiniz.

Adem Şaşmaz 08/07/2021
Kardeşimin üniversite kaydı için Ankara'ya gitmemiz gerekiyordu. Biz de Pendik yüksek hızlı tren istasyonuna olan en yakın tarifi sayenizde bulduk ve trene yetiştik. Emeğinize sağlık.

handan 12/01/2021
Bu kadar tarifin hepsi iyi güzel de engelli yolcuların rahat ulaşımı ve trene rahat binişi için bir öneri neden yok ?
Orayanasılgiderim.com
Handan Hanım Merhabalar; Avrupa yakasından geliyorsanız tarifte belirttiğimiz otobüsler engelliler için uygundur. Direkt olarak tren istasyonunun önünde bırakıyor. Anadolu yakasından ise yine engelliler için uygun otobüsleri kullanarak Göztepe Köprüsü'ne geldikten sonra 251 numaralı otobüse binmenizi tavsiye ediyoruz.

Mehmet günaydın 13/01/2019
Atatürk havalimanından hızlı trene geçişte yeni güncelleme var mı?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Sitedeki tarifimiz günceldir
1708794651