BUL

Zeruj Mall Anatolia Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir

Zeruj Mall Anatolia Alışveriş Merkezi

Zeruj Mall Anatolia İstanbul'un Pendik ilçesinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için 

  • Kadıköy'den Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Pendik durağında indiğinizde Zeruj Mall Anatolia Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

             m4okmarmaray


  • Üsküdar'dan Marmaray ile Pendik durağında indiğinizde Zeruj Mall Anatolia Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

             marmaray


  • Ümraniye'den 19D veya 10 numaralı otobüse binerek Bostancı'da inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Pendik durağında indiğinizde Zeruj Mall Anatolia Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           19D/10okmarmaray

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüs ile Küçükçekmece'de inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Pendik durağında indiğinizde Zeruj Mall Anatolia Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

             metrobusokmarmaray


  • Güngören, Bağcılar taraflarından geliyorsanız Bağcılar Meydan'dan Kirazlı-Yenikapı metrosuna binerek Yenikapı'da inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Pendik durağında indiğinizde Zeruj Mall Anatolia Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           m1bokmarmaray


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız  Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Yenikapı durağında inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Pendik durağında indiğinizde Zeruj Mall Anatolia Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

             m1aokmetrobus


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Yenikapı'da inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Pendik durağında indiğinizde Zeruj Mall Anatolia Alışveriş Merkezi'ne sürede ulaşabilirsiniz.

          m2okmetrobus

Zeruj Mall Anatolia Alışveriş Merkezi İletişim Bilgileri

Dünya Sokak No:9 Pendik/İstanbul

0 216 784 50 73

Zeruj Mall Anatolia Alışveriş Merkezi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1708795332