BUL

Abdi İpekçi Spor Salonu Nerede, Nasıl Gidilir

Abdi İpekçi Spor Salonu İstanbul'un Zeytinburnu ilçesinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

 • Kadıköy'den Kadıköy-Kartal metrosuyla Ayrılıkçeşme istasyonunda inip Mamaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Kazlıçeşme durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Abdi İpekçi Spor Salonu'na ulaşabilirsiniz.
 • Üsküdar'dan Marmaray ile Kazlıçeşme durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Abdi İpekçi Spor Salonu'na ulaşabilirsiniz.
 • Ümraniye'den Üsküdar-Ümraniye metrosuna binerek Üsküdar'da inip Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Kazlıçeşme durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Abdi İpekçi Spor Salonu'na ulaşabilirsiniz.
 • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Ayrılıkçeşme istasyonunda Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Kazlıçeşme durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Abdi İpekçi Spor Salonu'na ulaşabilirsiniz.
 • Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan  E-11 ile Yenisahra durağında inip Kadıköy-Kartal metrosuna aktarma yapınız.Kadıköy-Kartal metrosuyla Ayrılıkçeşme istasyonuna gelip Marmaraya geçiniz. Marmaray ile Kazlıçeşme istasyonunda indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Abdi İpekçi Spor Salonu'na ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

 • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekme taraflarından geliyorsanız Metrobüs ile Şirinevler istasyonunda inerek önünüzdeki otobüs durağından MR20 numaralı otobüs ile Kazlıçeşme'de indiğinizde 5dakikalık bir yürüyüş ile Abdi İpekçi Spor Salonu'na ulaşabilirsiniz.
 • Mecidiyeköy'den Metrobüs ile Cevizlibağ istasyonunda indikten sonra MR11 otobüs hattına aktarma yapıp Kazlıçeşme'de indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Abdi İpekçi Spor Salonu'na ulaşabilirsiniz. 
 • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Cevizlibağ durağında indikten sonra MR11 otobüs hattına aktarma yapıp Kazlıçeşme'de indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Abdi İpekçi Spor Salonu'na ulaşabilirsiniz.,
 • Esenler Otogarı'ndan Aksaray-Havalimanı metrosuyla Ataköy-Şirinevler durağında inip önünüzdeki otobüs durağından MR20 numaralı otobüs ile Kazlıçeşme'de indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Abdi İpekçi Spor Salonu'na ulaşabilirsiniz.
 • Atatürk Havalimanı'ndan Aksaray-Havalimanı metrosuyla Ataköy-Şirinevler durağında inip önünüzdeki otobüs durağından MR20 numaralı otobüs ile Kazlıçeşme'de indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Abdi İpekçi Spor Salonu'na ulaşabilirsiniz.
 • Taksim'den 93T numaralı otobüs ile Belgratkapı durağında indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Abdi İpekçi Spor Salonu'na ulaşabilirsiniz.

Abdi İpekçi Spor Salonu İletişim Bilgileri

Kazlıçeşme Mahallesi Zeytinburnu/İstanbul

0 212 679 74 20 

Abdi İpekçi Spor Salonu Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Rıza Turnagöl 10/09/2020
spor salonunun yolunu çok detaylı anlatmışsınız hiç zorluk yaşamadan bulduk taksimden

Ayfer Hürmüz 22/06/2020
Merhaba, acil bir işimiz dolayısıyla spor salonuna gitmemiz gerekti. Maltepe'den yazdığınız yol tarifi ile çok kolay ulaşım sağladık.
1696342216