BUL

Hidiv Kasrı Nerede, Nasıl Gidilir

Hidiv Kasrı

Hidiv İstanbul Beykoz'da Çubuklu semtinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Rıhtım'dan 15F numaralı otobüse binerek Sahil Boyu durağında indiğinizde Hidiv Kasrı'na ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan 15, 15P, 15T numaralı otobüslerden birine binerek Sahil Boyu durağında indiğinizde Hidiv Kasrı'na ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den Haldun Alagaş'tan 11H numaralı otobüse binerek Sahil Boyu durağında indiğinizde Hidiv Kasrı'na ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T ile Kavacık Köprüsü'nde ininiz buradan sağ taraftan yukarı çıkarak üst geçitten karşıya geçiniz. Buradaki duraktan 15A'ya binerek Sahil Boyu durağında indiğinizde Hidiv Kasrı'na ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Zinclrlikuyu'da ininiz. Buradan Levent-Sarıyer çıkışından çıkarak otobüs durağından 121A'ya binerek Sahil Boyu durağında indiğinizde Hidiv Kasrı'na ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zinclrlikuyu'da ininiz. Buradan Levent-Sarıyer çıkışından çıkarak otobüs durağından 121A'ya binerek Sahil Boyu durağında indiğinizde Hidiv Kasrı'na ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter'de metrobüse aktarma yapınız.  Metrobüs ile Zinclrlikuyu'da ininiz. Buradan Levent-Sarıyer çıkışından çıkarak otobüs durağından 121A'ya binerek Sahil Boyu durağında indiğinizde Hidiv Kasrı'na ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den Hacıosman-Yenikapı metrosuyla Levent'te inerek buradaki otobüs durağından 121A'ya aktarma yapınız. Bu otobüsle Sahil Boyu durağında indiğinizde Hidiv Kasrı'na ulaşabilirsiniz.

Hidiv Kasrı İletişim Bilgileri

Çubuklu Yolu No:32 Beykoz/İstanbul

0 216 413 96 64 

Hidiv Kasrı Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Volkan Mis 01/09/2021
Hidiv Kasrı'nda düzenlenen bir düğüne katılacaktık. Ancak aracımız arızalıydı, yağmur nedeniyle taksi de bulamadık. En yakın yol güzergahı ararken bu siteyi bulduk. Sayenizde Ümraniye'den kısa sürede ulaşabildik. Teşekkürler.

Selim Hasanoğlu 14/07/2021
Hidiv kasrına gelirken yol tarifinizi buldum. Bu kadar açıklayıcı ve detaylı bir şekilde yardımcı olan site ilk defa görüyorum. Ciddi bir emek verilmiş belli yazanlara selamlar.
1679698867