BUL

İTÜ Maçka Kampüsü Nerede, Nasıl Gidilir

İtü Maçka Kampüsü İstanbul Maçka'da bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Beşiktaş vapuruna binerek Beşiktaş'ta indikten sonra Akaretler otobüs durağından Taksim'e giden herhangi bir otobüse binerek Beşiktaş Stadyum durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile İTÜ Maçka Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

            vapurarrowarrowyuruyus


  • Üsküdar'dan Beşiktaş vapuruna binerek Beşiktaş'ta indikten sonra Akaretler otobüs durağından Taksim'e giden herhangi bir otobüse binerek Beşiktaş Stadyum durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile İTÜ Maçka Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

            vapurarrowarrowyuruyus


  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Köprülü Kavşak durağında ininiz. Buradan Beşiktaş yönü çıkışından çıkaraak 559C numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Beşiktaş Stadyum durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile İTÜ Maçka Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

            522arrow559Carrowyuruyus


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna binerek Kozyatağı'nda ininiz. Buradan 129T numaralı otobüse binerek Beşiktaş Stadyum durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile İTÜ Maçka Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

            vapurarrow129Tarrowyuruyus

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüse binerek Zincirlikuyu durağında inerek Beşiktaş çıkışından çıkınız. Buradan 559C numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Beşiktaş Stadyum durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile İTÜ Maçka Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusarrow559Carrowyuruyus


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Merter'de inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüsle Zincirlikuyu durağında inerek Beşiktaş çıkışından çıkınız. Buradan 559C numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Beşiktaş Stadyum durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile İTÜ Maçka Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

   metrometrobusarrowmetrobusarrow559Carrowyuruyus


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvayına binerek son durakta indikten sonra 10 dakikalık bir yürüyüş ile 5 dakikalık bir yürüyüş ile İTÜ Maçka Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

           t1arrowyuruyus

İTÜ Maçka Kampüsü İletişim Bilgileri

Harbiye Mahallesi, Maçka Caddesi Beşiktaş/İstanbul

0 212 293 13 00

İTÜ Maçka Kampüsü Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1708787145