BUL

Vodafone Arena Nerede, Nasıl Gidilir

Vodafone Arena

Beşiktaş'ın iç saha maçlarını oynadığı Vodafone Arena İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde bulunmaktadır.

Anadolu Yakasından gelenler için

  • Kadıköy Rıhtım'dan kalkan Beşiktaş vapuruyla Beşiktaş'a geldikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüşle Vodafone Arena'ya ulaşabilirsiniz.

           Vapurokwalking


  • Üsküdar'dan kalkan Beşiktaş vapuruyla Beşiktaş'a geldikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüşle Vodafone Arena'ya ulaşabilirsiniz.

           Vapurokwalking


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Kadıköy'e gelip Rıhtım'dan Beşiktaş vapuruna binerek Beşiktaş'a geldikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüşle Vodafone Arena'ya ulaşabilirsiniz.

            m4okVapurokwalking


  • Ümraniye taraflarından geliyorsanız Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Üsküdar Son Durak' ta inerek Üsküdar iskelesinden kalkan Beşiktaş vapuruyla Beşiktaş'a geldikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüşle Vodafone Arena'ya ulaşabilrsiniz.

            m4okVapurokwalking

Avrupa Yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs durağından metrobüse binerek Cevizlibağ durağında inip Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yaparak tramvayın son durağı olan Kabataş'ta indiğinizde 1 dakikalık yürüyüşle Vodafone Arena'ya ulaşabilirsiniz.

           metrobüsokt1


  • BağcılarGüngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla tramvayın son durağı olan Kabataş'ta indiğinizde 1 dakikalık bir yürüyüşle Vodafone Arena'ya ulaşabilirsiniz.

            t1


  • Bayrampaşa, Esenler tarafından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Aksaray'da inip Kabataş-Bağcılar tramvayına aktarma yapınız. Tramvayın son durağı olan Kabataş'ta indiğinizde Vodafone Arena'ya ulaşabilirsiniz.

            m1aokt1


  • Sarıyer, Maslak, Levent taraflarından geliyorsanız  27E, 27SE, 29C, 29D, 41E numaralı otobüslerden herhangi birine binerek son durak olan Kabataş' a geldiğinizde 1 dakikalık bir yürüyüşle Vodafone Arena'ya ulaşabilirsiniz.

           27E/27SE/29C/29D/41E


  • Taksim'den feniküler ile Kabataş'a inerek 1 dakikalık yürüşle Vodafone Arena'ya ulaşabilrsiniz.

           fenicular

Vodafone Arena İletişim Bilgileri

Vişnezade Mahallesi Kadırgalar Caddesi No:1 Beşiktaş/İstanbul

Vodafone Arena Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Eda 24/04/2023
Esenler otogardan Vodafone arenaya nasıl giderim
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Otogar'dan Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Aksaray'da inip Kabataş-Bağcılar tramvayına aktarma yapınız. Tramvay'ın Kabataş durağında indiğinizde Vodafone Arena'ya ulaşabilirsiniz.

Tb 02/02/2023
Sabiha Gökçen havalimanından vodofone Parka nasıl gelirim?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan metroya binerek Kadıköy'de ininiz. Kadıköy'den Beşiktaş vapuruna binerek Vodafone Park'a ulaşabilirsiniz.

SEVGİ ÖZCAN 13/12/2021
Selam maltepe e5 ten en kısa yol ile nasıl gelebilirim
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Maltepe'den Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Kadıköy'e gelip Rıhtım'dan Beşiktaş vapuruna binerek Beşiktaş'a geldikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüşle Vodafone Arena'ya ulaşabilirsiniz.

Şahin Yılmaz 01/09/2021
Koyu bir beşiktaşlı olarak bu statta oynanan tüm maçlara geliyoruz. Üstelik Üsküdar vapuru da bir ayrı keyifli oluyor. Teşekkürler.

Ali Alkaç 28/10/2019
Haftaya maça gelmeyi düşünüyorum tuzla dan nasıl gideceğim gitmesini bir türlü yapsakta gündüz olduğu için sıkıntı olmaz dk ama gece maçtan sonra nasıl gideceğim bu konuda bilgi alabilir miyim
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar Beşiktaş'tan Zincirlikuyu'ya çıkan herhangi bir otobüse binerek Zincirlikuyu'da inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır'da inerek 130 numaralı otobüse binip Tuzla'ya gidebilirsiniz.

Serhan güler 18/10/2018
SİYAHLA BEYAZ Şampiyon BEŞİKTAŞ...

Mehdi Mahdavikia 30/01/2018
Esenyurt'tan nasıl geleceğiz akşam a maç var?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Esenyurt'tan minibüsle Avcılar metrobüse geliniz. Metrobüse binerek Cevizlibağ durağında inip Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yaparak tramvayın son durağı olan Kabataş'ta indiğinizde 1 dakikalık yürüyüşle Vodafone Arena'ya ulaşabilirsiniz.
1685572335