BUL

Küçükçiftlik Park Nerede, Nasıl Gidilir

Küçükçiftlik Park

Küçükçiftlik Park İstanbul Maçka'da bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Beşiktaş vapuruna binerek Beşiktaş'ta indikten sonra Akaretler otobüs durağından Taksim'e giden herhangi bir otobüse binerek Beşiktaş Stadyum durağında indiğinizde Maçka Küçükçiftlik Park'a ulaşabilirsiniz.

            vapurarrow


  • Üsküdar'dan Beşiktaş vapuruna binerek Beşiktaş'ta indikten sonra Akaretler otobüs durağından Taksim'e giden herhangi bir otobüse binerek Beşiktaş Stadyum durağında indiğinizde Küçükçiftlik Park'a ulaşabilirsiniz.

            vapurarrow


  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Köprülü Kavşak durağında ininiz. Buradan Beşiktaş yönü çıkışından çıkaraak 559C numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Beşiktaş Stadyum durağında indiğinizde Küçükçiftlik Park'a ulaşabilirsiniz.

            522arrow559C


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna binerek Kozyatağı'nda ininiz. Buradan 129T numaralı otobüse binerek Beşiktaş Stadyum durağında indiğinizde Küçükçiftlik Park'a ulaşabilirsiniz.

            m4arrow129T

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüse binerek Zincirlikuyu durağında inerek Beşiktaş çıkışından çıkınız. Buradan 559C numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Beşiktaş Stadyum durağında indiğinizde Küçükçiftlik Park'a ulaşabilirsiniz.

            metrobusarrow559C


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Merter'de inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüsle Zincirlikuyu durağında inerek Beşiktaş çıkışından çıkınız. Buradan 559C numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Beşiktaş Stadyum durağında indiğinizde Küçükçiftlik Park'a ulaşabilirsiniz.

          metrometrobusarrowmetrobusarrow559C


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvayına binerek son durakta indikten sonra 10 dakikalık bir yürüyüş ile Küçükçiftlik Park'a ulaşabilirsiniz.

           t1arrowyuruyus

Küçükçiftlik Park İletişim Bilgileri

Kadırgalar Yokuşu No:4 Maçka Şişli/İstanbul

0 212 231 30 45

Küçükçiftlik Park Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1708788425