BUL

Marmara Park Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir

Marmara Park Alışveriş Merkezi

Marmara Park Alışveriş Merkezi İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den 34AS numaralı Metrobüse binip Avcılar'da indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak Beylikdüzü durağında indiğinizde Marmara Park Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobüs


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade durağında inip Metrobüse aktarma yapmalısınız. 34AS numaralı Metrobüs ile Avcılar'da indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak Beylikdüzü durağında indiğinizde Marmara Park Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrom5okmetrobüs


  • Kartal, Pendik, Maltepe, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Ünalan istasyonunda inip Metrobüs aktarma yapmalısınız.34AS numaralı Metrobüs ile Avcılar'da indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak Beylikdüzü durağında indiğinizde Marmara Park Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrom5okmetrobüs


  • Ümraniye'den Ümraniye-Üsküdar metrosuna binerek Altunizade istasyonunda inip Metrobüse aktarma yapınız. 34AS numaralı Metrobüs ile Avcılarda indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak Beylikdüzü durağında indiğinzde Marmara Park Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz. 

           metrom5okmetrobüs

Avrupa yakasından gelenler için

  • Avcılar, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonunda 34C ya da 34BZ ye binip Beylikdüzü indiğinizde Marmara Park Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobüs


  • Güngören, Bağcılar taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda aktarma yapmalısınız.34C ya da 34BZ numaralı Metrobüs ile Beylikdüzü durağında inerek Marmara Park Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrookmetrobüs   


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız M1 Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Şirinevler'de inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Beylikdüzü durağında inerek Marmara Park Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrom1aokmetrobüs


  • Taksim'den Taksim metrosuyla Mecidiyeköy-Şişli istasyonunda inip Metrobüse aktarma yaptıktan sonra 34BZ numaralı Metrobüs ile Beylikdüzü durağında  inerek Marmara Park Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

         metrom1aokmetrobüs

Marmara Park Alışveriş Merkezi İletişim Bilgileri

Mevlan Mahallesi Çelebi Mehmet Caddesi Esenyurt/İstanbul

0 212 854 38 55

Marmara Park Alışveriş Merkezi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Esra Sağlam 14/07/2021
Merhaba, çok acil Küçükyalı'dan en yakın yol tarifini alabilir miyim?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Küçükyalı'dan Küçükyalı metro istasyonuna ulaştıktan sonra tarifin içeriğinde verdiğimiz Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla tarifini kullanarak Marmara Park AVM'ye ulaşabilirsiniz

Deniz Yıldız 22/02/2021
Marmara parkı ararken yol tarifini bulup geldik. Biraz uzak ama metrobüsle kolay ulaşılıyor tarif hizmetinden menun kaldık allah bin kere razı olsun yazandan.

gül 06/09/2020
Merhaba, Bahçeşehir den marmara park a nasıl gelinip gidlir?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Bahçeşehir'den 76D'ye binerek Avcılar metrobüste ininiz. Metrobüse binerek Beylikdüzü durağında indiğinizde Marmara Park Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

Derya 06/06/2020
Merhabalar esenyurt kültür merkezinden marmara parka nasıl gidilir
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Esenyurt Kültür Merkezi önünden 146 numaralı otobüse binerek Türksan durağında inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Beylikdüzü durağında indiğinizde Marmara Park Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

Niyazi Güler 13/05/2020
Sancaktepe'den nasıl bulacağız burayı yazmamışssınız
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Sancaktepe'den 522 numaralı otobüse binerek Mecidiyeköy'inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Beylikdüzü durağında indiğinizde Marmara Park Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
1708786340