BUL

Medicana International İstanbul Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

Medicana International İstanbul Hastanesi İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde bulunmaktadır. 

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den 34AS numaralı Metrobüse binip Avcılar'da indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak Cumhuriyet Mahallesi durağında indiğinizde Medicana International İstanbul Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan 16A, 16F, 16M, 16U, 16Ü, 320A numaralı otobüslerden herhangi biriyle Uzunçayır'da inip Metrobüse aktarma yapmalısınız. 34AS numaralı Metrobüs ile Avcılar'da indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak Cumhuriyet Mahallesi durağında indiğinizde Medicana International İstanbul Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Pendik, Maltepe, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Ünalan istasyonunda inip Metrobüs aktarma yapmalısınız.34AS numaralı Metrobüs ile Avcılar'da indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak Cumhuriyet Mahallesi durağında indiğinizde Medicana International İstanbul Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den Üsküdar-Ümraniye metrosuna binerek Altunizade istasyonunda inip Metrobüs'e aktarma yapınız. 34AS numaralı Metrobüs ile Avcılarda indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak Cumhuriyet Mahallesi durağında indiğinzde Medicana International İstanbul Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz. 

Avrupa yakasından gelenler için

  • Avcılar, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonunda 34C ya da 34BZ ye binip Cumhuriyet Mahallesi indiğinizde Medicana International İstanbul Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Güngören, Bağcılar, Esenler taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda aktarma yapmalısınız.34C ya da 34BZ numaralı Metrobüs ile Cumhuriyet Mahallesi durağında inerek Medicana International İstanbul Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den Taksim metrosuyla Mecidiyeköy-Şişli istasyonunda inip Metrobüse aktarma yaptıktan sonra 34BZ numaralı Metrobüs ile Cumhuriyet Mahallesi durağında  inerek Medicana International İstanbul Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Medicana International İstanbul Hastanesi İletişim Bilgileri

Beylikdüzü Caddesi No:3 Beylikdüzü/İstanbul

0 212 867 75 00

Medicana International İstanbul Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Başak Şaşmaz 01/09/2021
Medicana Hastanesi'nin pek çok dalda iyi hizmet verdiğiniz duymuştuk. 3 aylık bir bebeğimiz var ve ciğerlerinde küçük bir sorun bulundu. Bir de o hastanede kontrol ettireceğiz. Biz Şişli'ye yakınız. Allahtan ulaşım oradan basitmiş. Teşekkürler.
1708793159