BUL

Perlavista Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir

Perlavista Alışveriş Merkezi

Perlavista Alışveriş Merkezi İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den 34AS numaralı Metrobüse binip Avcılar'da indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak Hadımköy durağında indiğinizde Perlavista Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobüs1 saat 15dk.


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade durağında inip Metrobüse aktarma yapmalısınız. 34AS numaralı Metrobüs ile Avcılar'da indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak Hadımköy durağında indiğinizde Perlavista Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrom5okmetrobüs1 saat 15dk.


  • Kartal, Pendik, Maltepe, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ünalan istasyonunda inip Metrobüs aktarma yapmalısınız. 34AS numaralı Metrobüs ile Avcılar'da indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak Hadımköy durağında indiğinizde Perlavista Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrom5okmetrobüs1 saat 15 dk.


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade istasyonunda inip Metrobüse aktarma yapınız. 34AS numaralı Metrobüs ile Avcılarda indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak Hadımköy durağında indiğinzde Perlavista Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz. 

           metrom5okmetrobüs1 saat 15dk.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Avcılar, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonunda 34C ya da 34BZ ye binip Hadımköy indiğinizde Perlavista Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobüs20 dakika


  • Güngören, Bağcılar taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda aktarma yapmalısınız.34C ya da 34BZ numaralı Metrobüs ile Hadımköy durağında inerek Perlavista Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrookmetrobüs1 saat


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız M1 Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Şirinevler'de inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Hadımköy durağında inerek Perlavista Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrom1aokmetrobüs1 saat


  • Taksim'den Taksim metrosuyla Mecidiyeköy-Şişli istasyonunda inip Metrobüse aktarma yaptıktan sonra 34BZ numaralı Metrobüs ile Hadımköy durağında  inerek Perlavista Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

         metrom1aokmetrobüs1 saat 15dk.

Perlavista Alışveriş Merkezi İletişim Bilgileri

Adnan Kahveci Mahallesi Alemdağ Caddesi No:1/2 Beylikdüzü/İstanbul

0 212 871 0304

Perlavista Alışveriş Merkezi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1664533406