BUL

Beylikdüzü Yaşam Vadisi Nerede, Nasıl Gidilir

beylikduzu yaşam vadisi

Beylikdüzü Yaşam Vadisi İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den 34AS numaralı Metrobüse binip Avcılar'da indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak Cumhuriyet Mahallesi durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Beylikdüzü Yaşam Vadisi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobüsokyuruyus


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade durağında inip Metrobüse aktarma yapmalısınız. 34AS numaralı Metrobüs ile Avcılar'da indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak Cumhuriyet Mahallesi durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Beylikdüzü Yaşam Vadisi'ne ulaşabilirsiniz.

     metrom5okmetrobüsokyuruyus


  • Kartal, Pendik, Maltepe, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Ünalan istasyonunda inip Metrobüs aktarma yapmalısınız.34AS numaralı Metrobüs ile Avcılar'da indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak Cumhuriyet Mahallesi durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Beylikdüzü Yaşam Vadisi'ne ulaşabilirsiniz.

      metrom5okmetrobüsokyuruyus


  • Ümraniye'den Ümraniye-Üsküdar metrosuna binerek Altunizade istasyonunda inip Metrobüse aktarma yapınız. 34AS numaralı Metrobüs ile Avcılarda indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak Cumhuriyet Mahallesi durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Beylikdüzü Yaşam Vadisi'ne ulaşabilirsiniz.

     metrom5okmetrobüsokyuruyus

Avrupa yakasından gelenler için

  • Avcılar, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonunda 34C ya da 34BZ ye binip Cumhuriyet Mahallesi durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Beylikdüzü Yaşam Vadisi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobüsokyuruyus


  • Güngören, Bağcılar taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda aktarma yapmalısınız.34C ya da 34BZ numaralı Metrobüs ile Cumhuriyet Mahallesi durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Beylikdüzü Yaşam Vadisi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrookmetrobüsokyuruyus


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız M1A Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Şirinevler'de inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Cumhuriyet Mahallesi durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Beylikdüzü Yaşam Vadisi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrom1aokmetrobüsokyuruyus


  • Taksim'den Taksim metrosuyla Mecidiyeköy-Şişli istasyonunda inip Metrobüse aktarma yaptıktan sonra 34BZ numaralı Metrobüs ile Cumhuriyet Mahallesi durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Beylikdüzü Yaşam Vadisi'ne ulaşabilirsiniz.

         metrom1aokmetrobüsokyuruyus

Beylikdüzü Yaşam Vadisi İletişim Bilgileri

Cumhuriyet Mahallesi, Atatürk Bulvarı No:28

Beylikdüzü/İstanbul

444 0 939

Beylikdüzü Yaşam Vadisi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1695313194