BUL

Viaport Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir

Viaport Alışveriş Merkezi

Viaport İstanbul'un Pendik İlçesi Yenişehir semtinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Rıhtım'dan kalkan E-11 numaralı otobüs ile Otoyol Kavşağı durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Viaport'a ulaşabilirsiniz.

          E-11okwalking


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binip Necil Fazıl durağında ininiz. Buradan 131C numaralı otobüse binerek Ihlara Vadisi Sokak durağında indiğinizde Viaport Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           m5ok131C


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binip Necil Fazıl durağında ininiz. Buradan 131C numaralı otobüse binerek Ihlara Vadisi Sokak durağında indiğinizde Viaport Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           m5ok131C


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kartal Köprüsü ya da Pendik Köprüsü durağından KM25 ile İlaç Fabrikası durağında indiğinizde Viaport'a ulaşabilirsiniz.

          KM25okwalking


Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs durağından 34AS ile Uzunçayır'da inip Kartal yönünde çıktıktan sonra önünüzdeki otobüs durağından E-11'e binerek Otoyol Kavşağı durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Viaport'a ulaşabilirsiniz.

            metrobusokE-11okwalking


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda Metrobüsün 34AS numaralı hattına aktarma yapınız.Metrobüsten Uzunçayır durağında indikten sonra Kartal yönünden çıkıp önünüzdeki otobüs durağından E-11'e binerek Otoyol Kavşağı durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Viaport'a ulaşabilirsiniz.

            t1okmetrobusokE-11okwalking


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Merter'de inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır durağında indikten sonra Kartal yönünde çıkıp E-11'e binerek Otoyol Kavşağı durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Viaport'a ulaşabilirsiniz.

           m1aokmetrobusokE-11okwalking


  • Bakırköy, Zeytinburnu, Eminönü taraflarından geliyorsanız Marmaray ile Ayrılıkçeşmesi durağında inip Alışveriş Merkezi çıkışından çıkarak AVM'nin karşısındaki Ayrılıkçeşmesi otobüs durağından E-11'e binerek Otoyol Kavşağı durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Viaport'a ulaşabilirsiniz.

            marmarayokE-11okwalking


  • Taksim'den 129T ile Hastane durağında inip E-11'e binerek Otoyol Kavşağı durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Viaport'a ulaşabilirsiniz.

         129TokE-11okwalking

Viaport Alışveriş Merkezi İletişim Bilgileri

Yenişehir Mah. Dedepaşa Cad. No:19 Pendik/İstanbul

0 216 696 10 01

Viaport Alışveriş Merkezi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

nilgün 15/03/2023
Küçükçekmeceden viaporta marmaray ile nasıl gidebiliriz.
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Küçükçekmece'den Metrobüse binerek Uzunçayır durağında indikten sonra Kartal yönünden çıkıp önünüzdeki otobüs durağından E-11'e binerek Otoyol Kavşağı durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Viaport'a ulaşabilirsiniz.

Reyyan 13/07/2022
Merhaba, izmit otogardan oraya nasıl gelebiliriz acaba ?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; İzmit Otogar'dan 200 numaralı otobüse binerek Kartal Köprüsü durağında ininiz. Köprünün üstüne çıkıp karşıya geçerek 134 numaralı otobüse binerek Viaport'a ulaşabilirsiniz.

Berkay Cesur 13/09/2021
Kirazlı metrodan bindiğim zaman hangi güzergahları kullanmam gerek
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Kirazlı'dan Yenikapı-Kirazlı metrosuna binerek Yenikapı'da inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Ayrılıkçeşmesi durağında ininiz. Alışveriş Merkezi'nin içinden geçerek karşınızdaki otobüs durağından E-11 numaralı otobüse binerek Otoyol Kavşağı durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Viaport'a ulaşabilirsiniz.

cengiz denizer 01/09/2021
şahane.teşekkürler.

Eser Yersiz 01/09/2021
Esenyurt'tan nasıl gidilir ve ne kadar sürer?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Esenyurt'tan minibüsler ile Avcılar Metrobüs'e geliniz. Avcılar'dan Metrobüs durağından 34AS ile Uzunçayır'da inip Kartal yönünde çıktıktan sonra önünüzdeki otobüs durağından E-11'e binerek Otoyol Kavşağı durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Viaport'a ulaşabilirsiniz. Esenyurt'tan Viaport'a gitmek yaklaşık olarak 2 saat sürer.

Elçin Sayın 01/09/2021
Avcılar'dan Viaport'a gitmek ne kadar sürer?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Belirttiğimiz yol tarifine göre Avcılar'dan Viaport'a gitmek yaklaşık olarak 1 saat 50 dakika sürer.

Fehmi Özalp 01/09/2021
Yeğenimin doğum günü alışverişi için Viaport'a gideceğiz. Ümraniye'den iki vesaitle gidiliyormuş sayenizde öğrendik. Sağolun.

Harun Dilek 01/09/2021
Aktarma yapacağım uçaklar arası 3 saat fark var.İnternetten baktığım kadarıyla Havalimanı'na yakın avm burası ama nasıl gidilir geri dönmede sıkıntı yaşar mııyım bilgi verebilir misiiz?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Viaport'a ulaşım oldukça kolaydır. Havalimanın'dan E-11 ya da E-3 e binerek 5 dakika sonra Otoyol Kavşağı durağında indikten sonra 7-8 dakikalık bir yürüyüş ile Viaport'a ulaşabilirsiniz. Dönüş için de yine aynı yöntemi tercih etmeniz gerekiyor

Rıza Çamlıbel 20/07/2021
İçindeki çok sayıda mağaza ve eğlence merkeziyle mutlaka görülmeli. Burayı o kadar seviyorum ki adeta ikinci evim diyebilirim ama toplu taşıma anlamında biraz zayıf. Kavşakta inip yürüyoruz napalım.

Ahmethan tınaz 16/07/2021
Petrol iş taraflarınsan minibüs flan geçiyor mu acaba nasıl gidebiliriz
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Petrol-İş mahallesinden Kartal Köprüsü'ne geldikten sonra KM25 numaralı otobüse binerek Viaport Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

Cemal Kayar 14/07/2021
Çok güzel avm olmuş çoluk çocuk geldik hele içinde kipa olması efsane

Burak Sarı 14/07/2021
Viaporta gelirken tarifinizden yararlandım böyle hizmet devlette yok valla on numara maşallah!

Serkan ceylan 14/07/2021
Çok yararlı bir site olmuş karımla birlikte rahatça viaporta gittik. Bu sitede emeği geçen başta CEO su muhterem Feyyaz beye ve müşteri hizmetleri çalışanlarına teşekkür ederim.
1718492695