BUL

Yahya Efendi Türbesi Nerede, Nasıl Gidilir

Yahya Efendi Türbesi İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Rıhtım'dan Beşiktaş vapuruna binip Beşiktaş'ta Ortaköy yönüne giden Bahçeşehir Üniversitesi durağından herhangi bir otobüse binip Yahya Efendi durağında inerek Yahya Efendi Türbesi'ne ulaşabilirsiniz.

           vapurok


  • Üsküdar'dan Beşiktaş vapuruna binip Beşiktaş'ta Ortaköy yönüne giden Bahçeşehir Üniversitesi durağından herhangi bir otobüse binip Yahya Efendi durağında inerek Yahya Efendi Türbesi'ne ulaşabilirsiniz.

             vapurok


  • Kartal, Pendik, Tuzla, Maltepe taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Kadıköy'e gelip Rıhtım'dan Beşiktaş vapuruna binip Beşiktaş'ta Ortaköy yönüne giden Bahçeşehir Üniversitesi durağından herhangi bir otobüse binip Yahya Efendi durağında inerek Yahya Efendi Türbesi'ne ulaşabilirsiniz

           m4okvapurok


  • Ümraniye taraflarından geliyorsanız Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binip Üsküdar Son Durak'ta indikten sonra karşınızdaki iskeleden Beşiktaş vapuruna binip Beşiktaş'ta Ortaköy yönüne giden Bahçeşehir Üniversitesi durağından herhangi bir otobüse binip Yahya Efendi durağında inerek Yahya Efendi Türbesi'ne ulaşabilirsiniz.

           marmarayokvapurok


  • Samandıra, Sancaktepe taraflarından geliyorsanız Alemdağ'dan kalkan 522 numaralı otobüs ile ile Köprülü Kavşak durağında inip .Zincirlikuyu Beşiktaş çıkışından çıkarak önünüzdeki otobüs durağından geçen herhangi bir otobüse binerek Barbaros Bulvarından aşağıya inip Beşiktaş Meydan durağında indikten sonra Ortaköy yönüne giden Bahçehirşehir Üniversitesi durağından herhangi bir otobüse binip Yahya Efendi durağında inerek Yahya Efendi Türbesi'ne ulaşabilirsiniz.

            522ok

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, EsenyurtAvcılar,  Küçükçekmece, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüse binerek Zincirlikuyu'ya geldikten sonra Beşiktaş çıkışından çıkarak önünüzdeki otobüs durağından geçen herhangi bir otobüse binerek Barbaros Bulvarından aşağıya inip Beşiktaş Meydan durağında indikten sonra Ortaköy yönüne giden Bahçeşehir Üniversitesi durağından herhangi bir otobüse binip Yahya Efendi durağında inerek Yahya Efendi Türbesi'ne ulaşabilirsiniz.

           metrobusok


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Kabataş'ta inip Kabataş'tan kalkan 2225E otobüs hatlarından herhangi birine binip Yahya Efendi durağında inerek Yahya Efendi Türbesi'ne ulaşabilirsiniz.

           t1ok22/25E


  • Taksim'den DT140T,  42T numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Yahya Efendi durağında inip Yahya Efendi Türbesi'ne ulaşabilirsiniz.

          DT1/40T/42T

Yahya Efendi Türbesi İletişim Bilgileri

Yıldız Mahallesi,Yahya Efendi Sokak Beşiktaş/İstanbul

Yahya Efendi Türbesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Yahya E 14/07/2021
bu türbeyeye uzun zamandır gitmek istiyordum tarifini arayıp buldum burdan iyi güzelde kocamustafapaşadan nasıl gelirim?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Kocamustapaşa'dan BN1 ya da BN2 ile Eminönün'de inerek tramvaya aktarma yapınız. Tramvay ile Kabataş'ta ininiz. Kabataş'tan 22, 22RE, 25E otobüs hatlarından herhangi birine binip Yahya Efendi durağında inerek Yahya Efendi Türbesi'ne ulaşabilirsiniz.

Ferda Yılmaz 14/07/2021
İstanbul'a gelince türbeleri dolaşmamak olur mu? Sayenizde pek çok yerin konumunu kolayca bulduk. Türbelerin hepsini dolaşmak 1 güne sığmasa da tarifleriniz çok yardımcı oldu.
1696342004